Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nem olyan helyes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem olyan helyes, de normális okos férfi hosszabb ideje szingli, akkor általában azért nincs párja, mert nagyon válogat, nagyok az igényei vagy egyszerűen nem akarja őt egy nő sem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 23:17
1 2
 1/12 A legrosszabb ***** válasza:
91%
Nem tudom, millió oka lehet. Talán homi, talán a háta közepére sem akar társat, talán pont most szakított, talán karrierista, talán már van plátói kiszemeltje, talán meló után egész nap a Suzukiját bütyköli, s ideje sincs semmire honnan tudjam...
2017. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy mert baj van a fejében, mint nekem. :D
2017. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Rossz személyiség és gondolkodás. A legtöbb pasi, aki úgy írja le magát, mint "normális, kedves, okos" ennek pont az ellentéte. Vagy pedig tejbetök. Ha egy nőnek sem kell, annak mindig oka van. Természetesen fordítva is, hogyha a nő szingli hosszú ideje.
2017. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Defektes
2017. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Relatív, ki mennyire helyes. Én megosztó vagyok e téren. A többi része egyértelműen igaz rám. Okosnak, műveltnek tartanak, tanult is vagyok. Voltak már párkapcsolataim, természetesen komolyak, de most nincs egy ideje senki. Az mekkora elvárás, ha szeretnék egy intelligens, kedves, bájos, felelősségteljes, humoros nőt, akivel közösen tervezhetek hosszútávon? Mondjuk, ha megnézem a mai átlag női felhozatalt, akkor ahhoz képest tényleg hatalmas elvárások lehetnek ezek. :D Egyébként szerintem azért is lehet, hogy nincs barátnőm nekem és a hozzám hasonló férfiaknak, mert nem hajtom a nőket. Egyszerűen nem akarok mindenáron nőt, nem állok be amúgy sem a sorba, hogy körüludvaroljak valakit, akinél előttem már 20-an megtették. Nem is értem, bizonyos férfiak miért tepernek állandóan a nőkért. A nők pedig messzeföldön híresek a kezdeményező készségükről ugyebár...:P Tökéletesen elvagyok egyedül, noha olykor nagyon vágyom egy ölelésre, bújásra, csókokra, simogatásokra, szeretkezésekre. De majd jön, vagy nem...nem halok bele. F
2017. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért, mert az összes nő gonosz, és a Soros-terv része, hogy a magyarok kihaljanak.
2017. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen vagyok, amilyet leírtál és mióta végzős voltam a gimiben azóta 6-8 hónap volt a maximum idő, amíg nem akadt semmi nő a horogra. ÚGY, hogy én nem kutatok nők után, csak eljárok barátitársaságokkal + egyetem + hobbin megismerek új arcokat. Nem koslatok. Ha összejön, akkor összejön, ha nem, akkor nem. Nem izgat. pontosan azért, mert tudom, hogy félév után mindig valahogy beleakadok valami nőbe. Ha akarom... ha nem.


"Ki így ki úgy, kinek ez, kinek az.

Csajozni felesleges... ó minek az?

Előbb vagy utóbb, ha akarod, ha nem...

Úgyis beléd gabalyodik egy-két női nem"


vagy valahogy így írja a CoD. Most én is ígyállok vele.

Ja, és válogatós vagyok! Hozzáteszem, hogy nagyon részegnek kell lennem, hogy olyan lánnyal legyek, akihez nem vonzódom. Sajnos már előfordult ez is. Ez van :) ...

Szóval HA te vagy a leírt srác, és nincs csajod több mint 2 éve... akkor nem Te vagy a válogatós, hanem nem akarnak téged a nők.

Legalábbis Ha nekem erőfeszítés nélkül összejön 6 havonta minimum.

21 F

2017. okt. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem egyszerűen nem akar egy nő sem, bár néha tinilányok random belémesnek.

Na mindegy, legalább nem szüzen halok meg.

2017. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Engedd meg, hogy fordítsak:

rendes és normális, nem agresszív = nem mer tejet kérni se a boltban

okos = legjobb esetben is csak középszerű, de inkább egyszerű

komoly és nem jár szórakozni = semmilyen szociális élete sincsen, a postára is fél elmenni

2017. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkét nemben kevés a normális ember. Csak a nőknek ezt elnézik azok, akik más keresnek bennük...
2017. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!