Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen rengeteg 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen rengeteg 30 körüli normális intelligens diplomás jó egzisztenciával rendelkező szingli férfi akik ráadásul még nem is csúnyák?

Figyelt kérdés

Van pár szingli nő ismerősöm aki párt keres főleg interneten és mesélik hogy rengeteg ilyen jó férfiakkal

mennek sorozatba randizni viszonylag, normális jó pasikkal, hogy hogy ezek a férfiak még nem találták meg a társukat 30 évesen. Hogy lehet ilyen rengeteg normális szingli férfi ebben az országban teljesen le vagyok döbbenve....


2017. okt. 22. 20:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És amikor én felmegyek társkeresőre vagy interneten akkor szinte egy sincsen vagy baromi buták vagy igénytelenül el vannak hízva. Egyszerűen nem értem hogy csak normális férfi van interneten és nőkből meg semmi
2017. okt. 22. 20:36
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Ezeknek a főnyeremény pasiknak a 2/3-a még az anyukánál él és nem is akar önálló életet, hiszen otthon pátyolgatják, mint egy nagy csecsemő, ezt azért tegyük hozzá a pontosság kedvéért.
2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted, ha rengeteget mennek randira, mire utal? Arra, hogy nem akarják magukat elkötelezni. Ennyi. randizgatnak, szexelnek, akivel tudnak, de elkötelezni nem akarják magukat. Minek maradjanak egy ember mellett, ha minden héten mást kaphatnak.
2017. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

"rengeteg ilyen jó férfiakkal

mennek sorozatba randizni"

Úgy, hogy csak ingyen zabálnak az ismerőseid, de nem kell nekik kapcsolat. :D

31/f

2017. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Kevés a szintén ilyen kaliberű nő, szociálisan bajos, vagy meleg de titkolja, egyedül szeret lenni, nem szeret nagyon eljárni, és így nem is jön össze neki. Válogass :)
2017. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

A lyukvadász kifejezést már hallottad ?


Na ezért.

2017. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Az ötös és a hatos jól összefoglalta. A barátnőid egyiknel sem állnak meg, hanem mennek randizni a következővel. Így a férfiak is mennek tovább. Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.
2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na, és hol találnak ilyeneket? Én miért nem ezeket találtam, amikor fent voltam társkeresőn? Biztos rossz oldalon regisztráltam...
2017. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehet? Úgy hogy a nőknek semmi sem jó, semmi sem elég. A választás paradoxona: minél több férfi közül válogathatnak, annál kevésbé felel meg bárki is.
2017. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én három (talán négy, ha egy 35 évest is ideveszünk) ilyet ismerek a környezetemben és tudtommal egyikük sem keres társat. Csak egyikükkel beszéltem erről, ő azt mondta, eddig minden nőben csalódott és ezért inkább nem erőlködik, majd lesz ahogy lesz.

(És a buta nemtudomhanyadik válaszoló kedvéért: egyikük sem az anyjánál lakik, lévén mind külföldiek.)

2017. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!