Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem le az irigysége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az irigységemet?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régen a legjobb barátom volt, de már évek óta megromlott a viszonyunk. Ő kb.: egy éve próbálta helyrehozni, de én elzavartam őt. A lényeg, hogy ő mindig is menő volt a csajozásban, szuper barátnői voltak, én meg egy vesztes vagyok ezen a téren, sosincs senkim. A helyzet azóta még rosszabb lett, hogy viszonzatlanul szerelmes vagyok egy lányba, aki engem visszautasított, de vele meg egy éven keresztül járt. Egyszerűen felőröl az irigység, hogy neki csettintésre jönnek a jobbnál-jobb nők, pedig egy ronda, bunkó, munkakerülő sz@rházi, és a görcsölésemből fakadóan nem is sikerül megismerkednem senkivel sem senkit sem vonzok be. Maximum nagyritkán valami dagadt, nagydarab nőt. Képtelen vagyok megemészteni, hogy ő jobb nálam és hogy neki sikerült az, ami nekem nem. Mégis, milyen megoldást javasoltok?

2017. okt. 25. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Legyel jobb.
2017. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán, ha azt az energiát, amit az önsajnálatra, az ő mocskolására és a vele való foglalkozásra szánsz, azt magadra fordítanád, pl. sportra, önismeretre, önszeretetre, céljaid elérésére akkor sikeresebb lennél, mint most.

És soha ne hasonlítsd magad hozzá. Csak saját magadhoz mérd magad.

2017. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy önismeret és önszeretet? Egyébként sportolok és jól fizető, jól szituált munkám van, mégsem vagyok egyikre sem különösebben büszke. Megdolgoztam értük, nekem ennyire jár.
2017. okt. 25. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a két fogalomra és a következő szerző műveit pedig olvasd el: Louise L. Hay.

Badgi Bella Sorsfordító önbecsülés című könyvét is olvasd el.

2017. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne érdekeljenek a nők. :D eleinte nehéz de aztán rájössz, hogy vannak ennél 10000x jobb dolgok is. :P utazás, haverok, iszogatás, sport stb.

ja és ha van pénzed akkor bármit megvehetsz -Akár azt a csajt is. Ilyenkor szinte mindig a "jófejség" pénnzel helyettesíthető.:D -, de azért vigyázz is, nehogy a kliens zaklatással vádoljon 20 év múlva

2017. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi azért gondolj abba bele hogy igaz hogy neki minden kisujjára kap egy csajt de attolfüggetlenül nem biztos hogy a nagy ő lessz a szàmàra .Neki ez nem lessz kihivàs egyidő utàn hogy könnyen ugranak rà a nők.Nem sajnàlom mert ő is kihasznàlja a lehetősêgeit .Sztem tedd te is azt és kersd a lehetőséget és ne add fel pont ezért .
2017. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, csak éppen azt a nőt k*rogatta egy éven keresztül akiért én odáig vagyok, de nem enged közel magához. Ez annyira irritál, bánt és idegesít, hogy szinte szét tudnék robbanni. Keresem pedig én a lehetőséget közben, de nem találom.
2017. okt. 26. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Elemezd ki magadban, hogy a a srác miben jobb nàlad...
2017. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen elemezni? Jobban néz ki, ennyi épp elég. Mindenféle belső értéket pont leszarnak a nők, mert ma csak az számít, milyen képet rakhat ki a fszbúkra "szerelmem" felirattal.
2017. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!