Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretkezés közben vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben vannak jelei annak hogy a pasi nem csak szexre akar?

Figyelt kérdés
Elsősorban pasik válaszát várom de nők is írhatnak. Honnan tudom meg hogy többet érez irántam? Ugyanis nem keres a randi óta, de a baráti társaságunktól kérdezősködik hogy szeretnék e többet tőle. Jó lenne vele átbeszélni a történteket, szerintetek írjak neki én?

2017. okt. 26. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

nem, utána keresem a lányt, hogy hogyan tovább, mit gondol stb.

Nem visszajelzést várok, hanem valami megerősítést és jelzést, hogy van értelme keresni. Szerintem nyugodtan írj neki, elég félénk lehet, és ezzel egyértelműsíted, hogy szeretnél tőle valamit, az ilyen srácoknak látniuk kell egyértelműen, hogy nyitva van az ajtó.

2017. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze odafigyel ràd szex közben nem csak egy két menet és kész le van zàrva. Àltalàban figyeli a reakcioidat kérdezősködik stb.Am meg sztem ha érdeklődik felőled akkor sztem többet is akar .Ha ennyire fêlénk akkor irj rà biztosan vàrja hogy keresd .
2017. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ha dugás közben megkérdezi, tudsz-e főzni, akkor valószínűleg nem csak szexet akar, hanem vacsorázni is. :-))
2017. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!