Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiak, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak, nálatok mi az a dolog, ami a barátnőhiány okozta űrt betölti?

Figyelt kérdés
Munka? Hobbi? Vagy simán csak nem estek kétségbe ettől és kész? Mivel tudjátok elhessegetni a barátnőhiány okozta keresű gondolatokat? Mi segít nektek ebben?

2017. okt. 26. 11:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
A f_szverés.
2017. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amikor hosszú ideig facér voltam, akkor a munka, rengeteg sport (heti 6 nap!), barátok és összejövetelek, valamint elképesztő mennyiségű maszturbálással próbáltam elfoglalni magam. De az űrt betölteni nem igazán lehet, csak elterelni a gondolataidat. Ha sok a programod, akkor könnyebb. Otthon gubbasztani semmi értelme, mégha "könnyű" is.
2017. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy másik nő
2017. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Harmónikázok.
2017. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Milyen hiány? :D
2017. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy hiány nem feltétlen jelent űrt... jelenleg vagy. Ennek már teljesség érzést kéne okoznia.

Nekem nincs keserű gondolatom. Miért kínoznám magam direkt??? O.o

2017. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Semmi nem tudja betölteni.

Én csak várom, hogy teljenek az évek.

2017. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Munka és hobbi. De érzelmi hullámvasút így. Néha nagyon motivált vagyok, néha elkeseredem és úgy érzem az egész hiábavaló.


Persze lehet, egy párkapcsolat is érzelmi hullámvasút lenne. :'D

2017. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tanulás, kerékpározás, net, olvasás, HT-munka, és a legvégén marad az ábránd.
2017. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kb amit a 3as mondott szülők nagyszülők unokatestvérek akik barátok is. Nagyszűleim falusiak van ott mit tenni, keresztapukám gazdálkodik szóval ott is. Nekem a késő ősztől kora tavaszig terjedő hètvégèk kicsi hosszúak. Millió dologgal le lehet foglalni magam van 40 tv csatornàm youtube ...lehet sportolni, háztartás....
2017. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!