Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, a 20-25 éves korosztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a 20-25 éves korosztályban mennyire gyakori hogy egy lány gyönyörű, és mellette a személyisége is nagyon értékes, értelmes, és van tartása?

Figyelt kérdés
Egyáltalán egy férfi szemében ezek összessége értékesnek számít, vagy nyűgnek hogy a lánynak a belső értékek is nagyon fontosak?

2017. okt. 27. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kérdést minden nap fel kell tenni?

Nem lesz ilyen barátnőd, ne álmodozz.

2017. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Egy ilyen lány a külseje miatt az egészségesnél több figyelmet kap az ellenkező nem nála idősebb tagjaitól és rendszerint nem tudja megfelelően kezelni.
2017. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
21 éves lány vagyok, nem tudom, mennyire vagyok gyönyörű, de igencsak népszerű vagyok a jó pasik körében. Érett, értelmes, mosolygós lány vagyok, de az ilyen korú pasik magasról tesznek erre, 90%-uk csak szexre megy.
2017. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem valami gyakori. A szepseget nehez eldonteni mert sokszor lemossak amikor hazaernek, de ebben a korban meg nem igazan van szemelyisege egy nonek.
2017. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Ne általánosíts.


Elme-elme kapcsolatban csak személyiség számít.

2017. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom mennyire gyakori, de az én kicsim épp ilyen, bár a csinosság egyéni kérdés, nekem az, személyisége és mosolya varázsolt el. Ha még fontos is az együttlétek, de nem elsődleges.

Nekem fontos a lány belső értékei, nem véletlenül vagyunk együtt a barátnőmmel már 4 éve. Nálam sosem működött hosszútávú kapcsolat olyan lánnyal akiben nem láttam többet a külsőségnél, ott tényleg csak szex volt a lényeg.

2017. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki általános értelemben nem olyan "gyönyörű", bár szerintem nagyon szép, emellett pedig olyan elbűvölő a személyisége, hogy szavakat nem találok rá, nagyon intelligens is és élvezet vele beszélgetni. Mégis úgy tűnik, hogy nem lesz köztünk semmi.

Aztán a másik véglet, akiknek az átlagon felüli kinézet miatt kicsit nagyobb egojuk van, kb labdába sem lehet rúgni náluk. Persze ezzel nem akarok általánosítani és/vagy megbántani senkit. Így látom az egyetemen is és úgy általában véve.

Ezen kívül, ez a szépség kérdés is meg a személyiség is elég relatív -akár amit én is írtam feljebb. Szóval nem csak ennyitől függ. És azért azt is megjegyezném, hogy ehhez 2 ember kell, az nem lehetséges, hogy az egyik fél annyit tesz bele egy kapcsolatba, hogy milyen gyönyörű, vagy milyen jó állása van, és a másiknak ezeket kell kompenzálnia.

2017. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!