Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tőle, hogy járna-e velem, nem válaszolt semmit, szerintetek ilyen helyzetben mi van?

Figyelt kérdés

Az sem mondta, hogy igen és azt sem mondta, hogy nem. Szerintetek miért nem mond semmit? Ennyire határozatlan lenne?

Talán fél nemet mondani vagy fél igent mondani? Tetszik a lány nagyon de ilyen határozatlan lánnyal nekem még nemvolt dolgom eddig.

Nem értem miért nem mond bármit is.

Ha nemet mond nem baj, legfeljebb elbúslakodom de tudomásul veszem. Gondolhatná, hogy így 30-éves fejjel képes vagyok kezelni és feldolgozni ezt. Ha igent mondana jó lenne, ha nemet megértem, de jó lenne, ha mondana valamit erről. A lány 23 éves.



2017. okt. 27. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben még egyszer határozottan rákérdeznék,mit akar,aztán ha csak húzza a dolgot,hagynàm a f...szba.Nőként mondom,hogy sok jóra ne számíts így tőle!
2017. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert csak férfiként nem fér bele a határozatlanság, nőként igen.
2017. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy halláskárosult.
2017. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Most mit lehet erre válaszolni? Előbb meg kéne ismerni egymást, nem pedig kijelenteni, hogy jártok. Ezt az oviban szokás.
2017. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Egy ilyet nem kéne megkérdezni....


Beszéld meg vele. Nem ismerjük pszichéjét.

2017. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Én ezt nem értem. Most mit lehet erre válaszolni? Előbb meg kéne ismerni egymást, nem pedig kijelenteni, hogy jártok. Ezt az oviban szokás."


Ezt például mondhatta volna, de nem mondott ilyet. Ezek szerint lehet, hogy meg sem akar ismerni.

2017. okt. 27. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy meglepődött. Ha a kérdésed így hangzana el, én is meglepődnék. 30 éves vagy, ilyenkor már nem így történik az ismerkedés,hogy megkérdezed, szeretne-e Veled járni?


Találkoztatok, ismerkedtetek, kettesben voltatok, sétáltatok, volt közös élmény?

Csak érzed pasiként,hogy bejössz-e Neki?

2017. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én személy szerint úgy érezem, hogy van szimpátia köztünk. Kevés közös élmény volt eddig. Azt nem tudom, hogy ő mennyire szimpatizál.
2017. okt. 27. 19:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy bejövök neki.
2017. okt. 27. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sztem ha 30 évesen ilyen szinten van az udvarlási stratégiád, az kicsit gáz. :\ Ez a "járnál velem" kb 14-5 évesen hangzik el, nem két felnőtt ember között. És már akkor is a járás egy másik lépcső volt, miután már elég időt töltöttek együtt ahhoz, hogy tudják, kedvelik egymást és már volt legtöbbször legalább csók is.


Lehet, hogy tetszettél neki, de ettől a rém balfék (bocs) lépéstől visszariadt, ezért nem mondott semmit. Vagy csak reméli hogy lekattansz róla.

2017. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!