Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt 30 körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt 30 körüli férfiak, és a nettó bérük nem éri el vagy haladja meg a 200 ezer ft-t, hogy élitek meg, hogy esélyetek sincs a nőknél? Lenéznek. Volt egy kérdés, srác mondta hogy 28 évesen 150 et kap kézhez vidáéken (én 20 al többet).

Figyelt kérdés
Kb minden nő körberöhögte itt. Nem vicc.
2017. okt. 27. 20:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Exem ezért hagyott el. Már 25 évesen többet keresett nálam és még csak gyakornok volt multinál Miskolcon.
2017. okt. 27. 20:38
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó, aki emiatt lenéz bárkit, arról megvan a véleményem. Én nettó 150-ből meg tudok élni Budapesten, úgy, hogy nem érzem nélkülözésnek, de én gyerekkorom óta jól be tudom osztani a pénzt. Persze, nekem is van egy alsó határ, ami alá azért nem megyek, de az nem ennél az összegnél van. Szóval biztos nem én vagy a hozzám hasonlók röhögnek az ilyeneken.
2017. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom ,hogy emiatt elhagynak valószínűleg nem ő volt az igazi!

Ne aggódj megtalálod majd a társat te is!

Sok sikert! 30N


Sajnos sok helyen keveset keresnek az emberek :( ,megélnek

nem ettől lesz valakinek barátnője!

A pénzt ,kereset be kell osztani élelem,rezsi,lakhatás,ruházat,...és egyéb költségek(egészség-gyógyszerek,utazás-bérletek,jegyek...stb)

2017. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Hű, várj, sürgősen ki kell dobnom a vőlegényem, mert Budapesten nem keres nettó 200 ezret és már elmúlt 30. Sőt, saját magamat is meg kell utálnom, mert épp most váltok csak nettó 150-re a 100-ról. Mindkettőnknek van diplomája, csak egyikünk se az a nyomulós fajta, így hiába van jó diplománk, amivel milliókat is lehetne keresni azok az állások nem passzolnak a személyiségünkhöz.


Szóval azt hiszem nem passzoltok azokkal a nőkkel, akik körberöhögtek.

2017. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Ez nincs így. :)


Csak személyiség számít, kistestvérem s már várom, te is belásd.

2017. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem több barátnőm is volt úgy, hogy semmit nem kerestem huszonévesen. Ráadásul szép lányok voltak, és nem, nem vagyok egy szépfiú...
2017. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

#16


Csak az a fránya vekker ne rontotta volna mindig el, mi? :D

2017. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnos változnak az idők. Pénz a lényeg a nőknek főképp. Tapasztalom.
2017. okt. 27. 22:31
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez ütött Edgar. :)
2017. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi a fizetése a legtöbb közalkalmazottnak, mégis rengeteg közöttük a házas ember, meg akinek párkapcsolata van. Lehet, hogy nem jó a kérdésed? És miből gondolod, hogy ha 100 ezerrel többet keresnél már rögtön kellenél is valakinek? Csak a pénzedért?
2017. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!