Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Masszív alkoholizmusból éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszív alkoholizmusból éppen gyógyuló srác hasonló lányt keressen, ne is reménykedjen másban?

Figyelt kérdés

Az életem elmúlt 10 évét eltékozoltam. 16 évesen kezdtem el vedelni, 18 évesen már 2 liter bort nyomtam le heti több alkalommal, az utóbbi 5 évben meg már töményeztem is keményen, mostanság már szinte mindennap lerészegedtem, brutál mennyiségű piáktól.


Mindent tönkretett eddig az életemben az alkohol, 2 egyetemről is kirúgtak, Társas életem ugye egyértelmű hogy nem volt, főleg emiatt.


Pár hónapja jöttem rá hogy nem akarok egy alkoholista roncsként meghalni és változtatni akarok.


46 napja egy kortyot se ittam.


Nagyon hiányzik egy társ..egy barátnő...de ki áll le ilyen gyógyuló alkoholbetegekkel? Csak egy hasonló esetleg...


F/26


2017. okt. 27. 03:34
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

először szokjon le teljesen, addig ne foglalkozzon nőkkel.


ha tiszta utána meg bármelyikre hajthat.


30/n

2017. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!