Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb férfi, fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi, fiatalabb lány. Dicsőség a férfi részéről, szégyen a lányéról?

Figyelt kérdés

Legtöbben megvetéssel néznek egy fiatal lányra, akiről kiderül, hogy idősebb pasival szexel, mondván biztos egy kis ribi, de ha ez a viszony a férfi részéről derül ki, akkor elismerik, hogy sikerült megszereznie egy hamvas kis puncit.


Miért van ez a kettős mérce, ha a nemek szempontjából nézzük?


2017. okt. 27. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A gyereke korabeli lányokra nyomuló pasi szánalmas.
2017. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Már megbocsáss, de már az is idősebb, ha 1 év van köztük, vagy akár 1 hónap.


Pontosíts, ha értelmes választ akarsz!

2017. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Adok 5 perc gondolkodási időt, azalatt magadtól is rájössz, ha nem vagy full retardált.
2017. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl. 45+os férfi, 25 év körüli lány...
2017. okt. 27. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ h milyen korosztályokról van szó.


Én nő létemre rohadtul nem szégyenlem, hogy 10 évvel idősebb a barátom. 19 voltam akkor a barátom már betöltötte a 30-at mikor megismerkedtünk. 3,5 éve vagyunk együtt, és teljes a harmónia közöttünk.


És én is örülök hogy egy jóval érettebb férfi van mellettem akire felnézhetek.


Persze az már szerintem is kicsit gázabb szitu ha kiskorú van együtt nála 10-15 évvel idősebb férfival. De 18-19 felett már felnőtt az ember ha úgy vesszük.


Az meg már megint másik kategória amit Vajna Timi- Andy Vajna képvisel.


Talán leírhattad volna h milyen korosztályokra gondolsz okoska.

2017. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
miért kellett így lepontozni???????????????????????????????????????????????????????
2017. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem dicsőség mindkét oldalról. A pasi hiúságát legyezgeti, hogy még mindig képes fiatal csajszikban vonzalmat ébreszteni, hogy a korban hozzáillő pasik elöl el tudja a lányt halászni. A lány részéről is dicsőség, hogy egy nála jóval idősebb korosztályba tartozó fickót el tud csábítani, hogy képes egy kis flörttel akár az egész életét meghatározó, anyagi biztonságot nyújtó kapcsolat alapjait lerakni.


Biztos sok fiatal srác megfigyelte már, mennyire "kelletik" magukat a fiatal lányok az idősebb pasik előtt. Elég csak megnézni, hogy mennyire különböző módon reagálnak, ha egy fiatal pasi engedi őket előre az ajtóban, és ha egy idősebb. Előbbi esetben sokszor semmi reakció nincs, utóbbinál viszont általában kedves mosoly kíséretében jön a "köszönöm", nem ritkán finom meghajlással társítva. Sok ilyen példát lehetne még felhozni, ami tanúsítja a nők mindennapi ravaszságait.

2017. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én értékrendemben ha csak szexelésről van szó, akkor az gáz akkor is, ha egy napon születtek. A korkülönbség a kapcsolatban viszont nem. Köztünk 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk, ő majdnem 30. Eltelt azóta 10 év, két gyerek, 8 év házasság és a mai napig ugyanúgy szeretem őt, mint a legelején, ha nem jobban. :)
2017. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem.

Csak személyiség számít.

2017. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
nekem nem szimpi az ilyen pasi. mintha ha csak ennyire "telne" tole, hogy egy tapasztalatlan lanyt meghoditson. ami nem egy nagy kunszt.
2017. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!