Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja azt sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok férfi hogy nekünk nőknek annyival könnyebb a párkeresés?

Figyelt kérdés

Azt elismerem, hogy talán egyszerűbb, de közel sem egyszerű.

Én normális férfit keresek, akire lehet számítani akkor is ha nehéz helyzetben vagyok. Olyat aki nem csal meg és aki hajlandó kompromisszumokat kötni és megbeszélni ha valami baj van. Ilyen férfi ritka mint a fehér holló!


Sok pasi azt hiszi, hogy nekünk csak válogatni kell, de abba sosem gondoltok bele, hogy nem mindig van olyan akit akarunk is választani mert ez a helyzet sok esetben. Én pl a fővárosban lakom és dolgozom és vannak férfiak körülöttem sokan de egyik sem üti meg a mércét és most ne a külsőre gondoljatok vagy a vagyonra - csak mert tudom hogy most úgy is ez jön majd. Egyszerűen egyikben sem tudok megbízni mert felesége mellett udvarol, van amelyik állandóan elejt valamit és benéz a szoknyám alá és folytathatnám.

Regisztráltam társkeresőre is, de hát attól kiborultam ami ott volt. 1000 levél kb egyik sem volt értelmes. Tinderen pedig minden pasi csak szexet akar.


24/N


2017. okt. 28. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert ők azt nézik, hogy szexre könnyen találunk valakit. Abba nem gondolnak bele, hogy normális párt, komoly kapcsolatra éppen olyan nehéz találnunk
2017. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Először is örülj, hogy kapsz 1000 levelet! Másodszor, ha 1000 közül egy sem volt értelmes, akkor az elvárásaiddal komoly probléma van. Hogy miért könnyebb a nőknek, ezerszer ki lett itt tárgyalva. Aki érti, érti, aki nem, annak felesleges elmondani újra.
2017. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Pedig pont ott van a kutya elásva,amit próbálsz elhessegetni. Az,hogy külső. Mert minden azon múlik a mai világban.

És nem ritka az olyan férfi,mint amit írtál az elején,csak olyan ritka, aki jóképű és mellé még ezek is mind megvannak benne.

Bennem mind megvan,amiket írtál az elején, azonban ez semmire sem elég a nőknél.

Ahhoz,hogy szóba álljanak a nők egy férfival,alapból jóképűnek kell születni.

Tudom,nem születtem helyesnek,jó genetikával,csak így már egy nőt sem érdeklek... pedig az értékek megvannak bennem,csak éppen esélyem sincsen megmutatni,mert esélyt sem adnak soha...


26/F

2017. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

"Bennem mind megvan,amiket írtál az elején, azonban ez semmire sem elég a nőknél."


Ezzel az a baj, hogy annyira idealizálod önmagadat, hogy mennyire istenkirály vagy, hogy a hibáidat észre sem veszed.

2017. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Egy férfi nem ezer levelet kap, hanem nullát. Az ezer kiküldöttből kb 300 választ. Tinder szexpartnerkereso, de ha egy férfi nem néz ki jól, szexet sem kaphat.
2017. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Mi az, hogy szexet "kap"? Ez tök undorító megfogalmazás.
2017. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Túlbonyolíthatod. Én már kb. ránézésből megmondanám hogy érdemes-e veled foglalkozni vagy sem. Nem vagyok felszínes, csak tapasztalt.
2017. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeményző félnek mindig nehezebb a dolga. Sportban a támadó, történelemben az ostromló sereg helyzete mindig nehezebb, mivel védekezni, reagálni könnyebb és kényelmesebb. És a felelősség a kezdeményező/támadó/ostomló nyakán van, a másik fél bármikor kibújat a felelősség alól "te akartad ezt annyira, én csak az áldozat vagyok, szegény én".
2017. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért gondoljuk, mert elküldünk 1000 levelet és nem kapunk választ :D


Na de most komolyan, a férfiak velük megegyező vagy alacsonyabb kategóriában izzadnak vért, míg sok nő a reálisnál jelentősen magasabb kategóriában keresgél, akikkel azonnal összejöhetne, azok nem érdeklik.


Azt most hagyjuk, hogy személyiség így meg úgy, hiszen a legtöbb ember alig ismeri a másikat a kapcsolat elején, hiába érzi ennek az ellenkezőjét.


Tudom, biztos sikertelen, kisfarkú, kövér, gátlásos srác vagyok, mert le mertem írni, hogy bizony van különbség az indulási feltételek és esélyek között.

2017. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy nektek sokkal könnyebb a szex-keresés. És a férfiak már ettől is kva irigyek.
2017. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!