Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem jön be ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem jön be ha egy férfi elhízott nagyon alacsony tutyimutyi buta félénk anyuka pici fia, de viszont rengeteg ilyen férfi van, akkor logikusan sok nő sem fogja megtalálni a társát?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi van, most épp nincs férfitöbblet? Elvileg az van itt minden sikertelen férfi szerint, szóval de, 1500 férfiből 1000 normális, azokkal jön össze az 1000 nő, ennyi ;))
2017. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Egy ferfi tobb novel is lehet egyszerre. A nok eleg igenytelenek ilyen szempontbol ha egy pasi jol nez ki, sok penze van, akkor mindegy hogy hany baratnoje van eppen (esetleg felesege, csaladja), azonnal szetdobjak a labakat.
2017. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Főleg, hogy a legtöbb nem is keres, csak vár, hogy majd a férfiak megtalálják őt.
2017. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük az aggodalmat, de megvagyunk :)
2017. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Sok hasonló nő is van. :D Azért (is) kell fejlődni és jó nőnek/férfinek lenni, vagy erősen törekedni rá, hogy a kvázi versenyben valakinek mégis tetsszél. Sokáig nem találtam olyan férfit, aki nekem tetszett, nagyon szar érzés volt, hogy nem tetszem annak, aki nekem kell, csak olyanok bókolgatnak, akiket a hátam közepére sem kívánnék és bottal sem piszkálnám. Tudom, hogy ez csúnya így, de az ember nem szánalomból meg jófejségből van a másikkal, hanem mert vonzódik is hozzá. Nem akartam és a mai napig nem akarom leadni az elvárásaimat. És bár vannak dolgok, amiken nem tudok változtatni, mert a magasságom állandó, az arcberendezésem állandó (nem, nem akartam sosem magam mássá szabatni), de ezen kívül mindent megtettem, amit csak meg lehetett tenni önerőből, hogy szerethető, vonzó nő legyek. Akkor is, ha brutálisan furcsa volt hullára edzeni magam, vagy egy órával hamarabb kelni, hogy kiválasszam, mit veszek fel, meg órákat tölteni azzal pluszban, hogy ápoljam a hajam, a bőröm, minimálisan sminkeljek, arról nem is beszélve, hogy nem árt mögé tartalom sem szerintem és képben lenni az általános témákkal. És gáz, ha nem tudsz arra válaszolni, hogy miben hiszel és miben nem, vagy hogy hogyan és hol helyezed el magad a világban. Ezekkel mind foglalkoznia kell az embernek, mert az igényesség része.


És lett eredménye. Lehet, hogy két év ráment, de marha jól érzem magam, hogy olyan férfiak ismernek el és kedvelnek (és nem, nem csak megdugni akarnak), akiknek azelőtt sosem tetszettem. Egy ápolatlan, minimumon létező gusztustalan nő voltam, és lehet vinnyogni, hogy milyen felszínesek az emberek, de őszintén? Igazuk van.


Az ember fejlődjön, ne hisztizzen, vagy törődjön bele a szingliségébe. És tudom, hogy meglepően sok macera meg idő jár azzal annak, aki sosem adott előtte magára úgy igazán, de megéri és meg lehet szokni. És messzebbre megyek, lehet élvezni is, nem csak a következményét.


HAGYJÁTOKMÁRABBAEZTASZÁJBAB.OTTK.VAHISZTITNEMIGAZ

2017. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ez részben igaz. Rengeteg nő úgy van vele, ha nem tud magának szerezni top-kategóriás férfit, akkor inkább nem is kér az egészből. Ezek jellemzően azok a nem túl szép nők, akik évekig a társkereső oldalakon vannak és telekürtölik a világot, hogy nincs egyetlen normális férfi sem.


Abban is igazad van, hogy a nők a férfiak egy, amúgy nem túl nagy részét tekintik csak elfogadhatónak és azokért a férfiakért kemény verseny folyik a nők között. Viszont a nők sokkal nagyobb férfiválasztékból válogathatják ki maguknak a legjobbakat, de ez a kiváltságos helyzet a fiatalságukkal együtt azért idővel elmúlik.

2017. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, én inkább vagyok egyedül, mint kapcsolatban olyannal, akivel nem illek össze. És? Másnak semmi köze hozzá, az én életem. És ha nekem így is teljes életem van, akkor minek erőltessem a társkeresést? A lehetőségtől nem zárkózom el sehol, de ha már párkapcsolat, akkor nekem hosszú távra kell valaki, akivel összeillek, és nem csak egy dugás mindegy, kivel, mint a kiéhezett hímeknek...
2017. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!