Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismeritek azt az érzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek azt az érzést, amikor utáltatok iskolába járni, mert kevés volt az agyatok a tanuláshoz? Képzeljétek el ugyanezt, amikor az emberekhez nem értetek. (? )

Figyelt kérdés

azt mindenki alapnak veszi, hogy az emberekhez mindenki ért, végülis oké, az érzéseket évmilliók alatt kitermelte az evolució, automatikus agyi müködés, nem kell hozzá nagy trükk...


Az intelligencia csak 10ezer éve van jelen, ez elég rövid idő, és minden kétséget kizáróan még a mai napig sok embernek problémája van vele.


2017. okt. 28. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak reáltantárgyakon éreztem ezt, humánoknál tanulás nékül is jól elvoltam, mert könnyű megjegyezni az irodalmi dolgokat, a töri meg tök érdekes volt, főleg ha elég morbid a tanárnő aki tartja az órát


De az emberekhez én sem értek, alibizek, ha másokkal kell beszélgetni és sosem ment a spontán, felszabadult beszélgetések művészete, talán túl gátlásos vagyok, vagy ilyesmi. Szociális fóbia? Egyedül írásban tudok sokat és ha odafigyelek jól/humorosan is írni.

2017. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem, hogy kevés az agyam :D Az iskolában bármibe kezdtem bele, minden ment. Az emberek sokszor idegesítenek, de ilyenkor csak nem keresem a társaságukat
2017. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire válasz a kérdésedre, de sztorizok egyet ha nem baj.

Egy ideig minden dolgozathoz úgy álltam, hogy basszus tuti nem fog sikerülni, nem értek hozzá, nem tudom megtanulni. És tényleg úgy lett. Egyetemen jöttem rá arra, hogy nem szabad magadat alábecsülni. Elkezdtem úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy "igen, meg tudom tanulni és meg is fogom, mert ez kell nekem." És láss csodát talán 1 félévben volt 4,5 alatti átlagom. Pedig ugyan úgy voltak matekos tárgyaim, amikből mondjuk középsuliban bukdácsoltam. Hozzáállás kérdése az egész. Sokkal könnyebb, ha dolgozik benned a "csak azért is megcsinálom".

Plusz az emberekkel való kommunikáció is olyan, mint mondjuk a matek. Van aki született géniusz belőle, de aki nem annak is csak sok sok gyakorlásra van szüksége.

2017. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ja csak az iskola véget ér magától, utána senki sem kiváncsi rá


viszont az embereket meg nem nagyon tudod elkerülni, mert éhenhalsz.

2017. okt. 28. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, pont ezért életed végéig tudod gyakorolni a velük való érintkezést. Vagy aki ehhez lusta, az meg is érdemli. De az ne panaszkodjon.
2017. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Én ismerem azt az érzést amikor nem értem az embereket vagy az érzelmeket. Sajnos ez van. Ha szeretek valakit, akkor mindent megteszek, hogy megértsem őt.
2017. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


Szép, csak kár hogy nem így van.

2017. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

LUSTA GYAKOROLNI?


ember tőből hiányzó lábbal próbálgathatod a maratont életed végééig


(jójó tudom volt egy fiu, aki a 70es években mankóval keresztül futotta az USÁT, de az csak egy bábu volt és egy zsidó csávó épitett köré egy hypot, amiből meggazdagodott)


Én nem itthon a sarokban kuporogtam, hanem nagyon nagoyn sokat égettem a pofám és probálkoztam kinkeserves megpróbáltatásokat is elviselve.

2017. okt. 28. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerem, mert el tudom képzelni..., hála a többszörös átlag IQnak IS.


"mindenki alapnak veszi, hogy az emberekhez mindenki ért"

Általánosítás és relatív pont mentesség..., és emberek 99.99%a egyáltalán nem ért az emberekhez. O.o


Múltat nem ismered.


Igen, sokaknak van gond vele, de kétlem, te olyan naaagyon átlag alatt lennél, ha átlag alatt vagy egyáltalán.

2017. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én nagyon átlag alatt vagyok.


még a legalapvetőbb mindennapi helyzetekben sem tudok megfelelően reagálni.

2017. okt. 28. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!