Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csinos, szép barátnőt akarnak, Csősz Boglárka kaliberű nők után sírnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Fú, az nem valami playboy maca volt?
2017. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
nah mindjárt jönnek a lúzer proli nők és pasik, akik mindenféle sátáni bányarém szörnyetegnek elmondja Csősz Boglárkát :'D
2017. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Kizártnak tartom, hogy bárki róla álmodna.
2017. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Azt sokan nem tudják róla, hogy 2004-ben levetkőzött két lapnak is... :D

Nekem erős a gyanúm, hogy benne volt a Dubai különítményünkben is akkoriban a többi "értékes" magyar celebbel együtt.


Szóval határozottan nem.

2017. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Szép lány, kicsit vékony, de nem rossz.
2017. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Maradjunk annyiban, hogy az Apám beájulna c. filmben még baromi jól nézett ki, ma már enyhén eltorzult és megöregedett arccal mered a világra...
2017. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Modeler ***** válasza:
57%

Azt se tudom ki az a nő. Google a barátom...

Nekem személy szerint nem kell ilyen kaliberű nő, túl sok dolog mű benne ahogy látom...

A csinosság az szerintem ruha kérdése amit ha ügyes a csaj, a párja intéz neki vagy megoldja kéthavonta valamennyi kiadással vagy tudomisén milyen vásárlási szokásai vannak a csajoknak... A szépség jöhet abból, hogy jó alakja van az illetőnek, diétázik, edzeni jár. Igen, a férfiaknak tetszik ha a lány odafigyel magára.

2017. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ideálom. Szerintem, aki ideált követ, az valahol agymosott. Hiszen minden ember más miatt érdekes, izgalmas. Ehhez nem kell tökéletesen kinéznie valakinek, hogy felkeltse az érdeklődésemet. Úgy hidd el, hogy nekem leginkább a "szürke kisegérnek" nevezett nők szoktak bejönni, akik küllemre semmi extrák, ám személyiségileg utánozhatatlanok.
2017. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Na látom prolikáim fáj az igazság :D :D :D


Látom mindenki jól lepontozott :D :D


Imádom az ilyen megkeseredett, másokat agyon fikázó de a saját szemében a gerendát sem észre vevő prolikat :D

2017. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dugnam, de otthonra nem kene.
2017. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!