Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, volt egy tinédzserkori nagy szerelmetek(a suliból), de a dolog megrekedt a reménytelen szerelem szintjén, mert a lány foglalt volt, nem akartátok a kapcsolatát szétdúlni. Amúgy nagyon csinos, szemrevaló lányról volt szó, akinek a személyisége is nagyon nagy hatással volt rátok. Az azóta eltelt idő alatt voltak nők az életetekben, de ez az illető lány nagyon mély nyomot hagyott bennetek, nem tudtatok rajta túllépni.


Elsodort egymástól az élet benneteket, több, mint 10 év eltelt, és újra találkoztok. Úgy alakul a dolog, hogy éppen mindketten egyedülállóak vagytok, de a nőn már némi súlyfelesleg van, szemüveges lett és már gyereke is van. De a jelleme, a természete, a személyisége még mindig ugyanolyan elbűvölő, mint volt - ez pedig felébreszti bennetek az egykori érzéseket.


Beszélgetés beszélgetést követ, és a nő most teljesen úgy tűnik, hogy hajlana a randizásra. Úgy látszik, anno mégis csak megmozgattatok benne valamit, amit még most sem felejtett el. De külsőre már nem olyan vonzó, mint volt, és egy poronty is képbe került.


Belemennétek-e vele mindezek tudatában a randizásba, komoly kapcsolatba? Mennyire adna okot hezitálásra, gondolkodásra egy ilyen helyzet?



2017. okt. 9. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én a nő szemszögéből kizárt hogy belemennék veled, azok után hogy a gyermekét porontynak hívtad.
2017. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha vonzana szexuálisan igen, ha nem tudna vonzani, nem.

Ilyen egyszerű nálam.

2017. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Szép történet lenne szép befejezéssel, romantikus, mint valami filmben :D De a poronty szónál sajnos nálam is kiakadt a biztosíték.
2017. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a "poronty" szó fogja kiverni a biztosítékot. Még anyukák is szokták mondani a gyerekükre, legalábbis én már többször hallottam. Tudjátok, mit? Akkor legyen "gyerkőc", jó? Megfelel? :D
2017. okt. 9. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

poronty :DDDD


Hát..lefogyni le lehet.

Most genyó leszek, de attól függ milyen az a gyerMek, mert ha problémás, én hagynám. De ez menet közben derülhet ki apróbb célzásokból.

2017. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AchromaticSmarties ***** válasza:
egy patron a nő
2017. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a gyerkőc teljesen jó lesz :D

Szóval ahogy én írtam is, normál esetben ez egy nagyon szép történet lenne, az ember találkozik a gyerekkori szerelmével, nosztalgiáznak, beszélgetnek, elmesélik hogy azóta kivel mi minden történt, és kiderül, hogy még mindig kölcsönös a szimpátia. Ez így önmagában szuper lenne. (A szemüveg nem tudom miért zavar, kb. minden második nőnek van, de mindegy.)

Attól függ, te mit akarsz. Egy elbűvölő, kedves személyiséget, aki talán életed párja lesz végül. Gondoskodó, van benne felelősségtudat, tisztelet, szeretet stb. Vagy pedig egy szexi bombázót akin egy deka felesleg nincs és inkább kontaktlencsét hord, pedig az sokkal drágább és macerásabb, mint a szemüveg, mert annyira hiú.

Döntsd el te, mi kell neked. Az írásod alapján nem érdemled meg, ő túl jó lehet hozzád képest. De ne legyen igazam. Sok sikert!

2017. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tekintem jó jelnek, hogy a külső tulajdonságai ennyire lényegesek számodra. Nem tudom, te mennyire változtál meg az eltelt 10 év alatt, de az biztos, hogy nem szültél. További ellenérv számodra a nő gyermeke. Szóval, gondold meg, mennyire vágysz vele valóban kapcsolatra, vagy inkább a nosztalgia miatt közeledsz hozzá.
2017. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, ez a tipikus szőrszálhasogatás, a poronttyal... Mintha valami borzasztó nagy bűnt követett volna el. Első válaszoló... Istenem, lefordulok a székről. Komolyan mondom. :D Ilyenkor úgy érzem, megérett a világ a pusztulásra. Ebből látszik, hogy a nőknek olyan jelentéktelen dolgok számítanak (tisztelet a kivételnek), hogy lehetetlen megfelelni. Nagyobb esély van a lottón nyerni, mint párt találni. Még ha nem is lottózunk, akkor is. :D
2017. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a nő. A saját gyerekét szokták az emberek viccesen így hívni.

Na meg ez a leírás is, tipikus női bizonytalanság.Tudom, én is az vagyok (mármint nő és nem bizonytalan :)

Nincs igazam? :)

2017. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!