Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy bókolt nektek egy nő? Milyen érzés egy nőtől bókot kapni?

Figyelt kérdés

Férfiaknál is előjöhet az az érzés, amit a nők élnek át, amikor bókot kapnak? Zavarba jövés, elpirulás...


Ha volt ilyen, mire irányult? Öltözék, frizura, jóképűség? Ez is úgy van, mint a nőknél: nekik tetszőtől jól esik, nem tetszőtől pedig közömbös? Milyen érzés egy nő pozitív visszaigazolása, dicsérete?



2017. okt. 29. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Bocs, nőként írok, én erről ezer éve feltettem kérdést, mert szeretek bókolni. Ott azt írták a férfiak, hogy nekik nem tetszene, az ő dolguk a bókolás."



Na igen. Ez ilyen macho duma, hogy "nekem nem kell visszajelzés, vagyok aki vagyok, nem másokért, hanem magamért csinálom", és társai...


Hallom ezt az, az edzőterem öltözőjében bőven, ha felírnának minden ilyen szöveget a falra, akkor már 4-es betűmérettel is háromszor tele lenne még a plafon is...



Aztán pont ezeket a macho dumákat puffogtatók azok, akik a közösségi médiába tolják az összes sikerüket, és számon tartják, hogy ki mindenki likeolta, de persze soha, de soha be nem ismernék, hogy nekik is jól esik a bók, és nekik is fontos, hogy visszajelzést kapjanak.



De lehet, hogy csak én nem vagyok elég férfi (esetleg elég pozőr :))

2017. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kettő nő momdta összesen, hogy jól nézek ki, de mindkettő párkapcsolatban élt. Furcsa volt ezt hallani, mert egyébként sosem volt barátnőm. Egyszer randiztam egész letemben. Emiatt nem hiszek nekik. :)
2017. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!