Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van, akinek nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek nyáron szinte egyáltalán nincsenek sikerei a másik nemnél, hódításai, nincs szerencséje, de év közben ősztől tavaszig jön a legtöbb?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan az folyik, hogy tavasztól kezdve nyáron lehet a legjobban ismerkedni, itt a nyár, az emberek jobban be vannak gerjedve, buli, kevés ruha és sok kilátszó bőrfelület, drog, pia, napsütés, kevesebb gátlás, stb.


Egyetemista vagyok és év közben sok időm van ismerkedni. Sok estém szabad randira (ha épp nem barátokkal találkozom vagy nincs doga másnap), de hétfő déltől-csütörtök délutánig ahogy az óráim vannak, azon kívül is bármikor ráérek (és még hétközben is este). Tanulok, foglalkozom a sulival, de én osztom be az időm, szóval ha a másik este ér rá, akkor tudok tanulni délután, ha meg délután, akkor tudok tanulni este.

Idén nyáron is 2 hónapig a Balatonnál dolgoztam felszolgálóként és kerestem majdnem félmillió forintot, de csak egy partnerem volt, akivel összejártunk kb két hétig néhányszor.


Mi ez a nyár-fétis sok embernél? Annyival jobb az év hidegebb felében ismerkedni. Az enyém csak egy példa volt, nem kell feltétlenül pont ilyen életmódot élned, de nagyon kíváncsi vagyok normális válaszokra.

24/F


2017. okt. 29. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A nyári munkát arra mondtam, hogy én nyaranta főleg rengeteget dolgozom, a családdal és a régi barátokkal töltöm az időt, pont hogy akkor nincs időm ismerkedni egyáltalán.
2017. okt. 29. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszik a felvetésed :)
2017. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En no vagyok, de nyaron valahogy nekem is ugy alakul legtobbszor, hogy egyedul vagyok. De latok az ellenkezojere is peldat eleg sokat, hogy valaki egesz nyaron kavargat egy csomo lannyal/fiuval. Szoval nem tudom. Attol fugg, kinek hogy jon ki a lepes.
2017. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!