Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 éve nincs barátnőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nincs barátnőm, és valahogy nem sikerül másik társat találni. Tudnátok adni valami tippet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Volt egy kapcsolatom csak annak sajnos vége lett. És azóta semmi. Egyszerűen semmi. Pedig csomót próbálkozok.


Próbálkozok Tinderen. Onnan 1x eljutottam randiig, de annak nem volt folytatása. Aztán egyetemen összehaverkodtam 1 lánnyal, el akartam hívni, de kiderült, hogy van barátja. Aztán később matek gyakorlaton megtetszett valaki, próbáltam közelebb kerülni hozzá, aztán az utolsó gyakorlat előtt el akartam hívni randira, de már többet nem jött gyakorlatra, úgyhogy írtam neki fb-n, de nyilván nem reagált, aztán közben kiderült hogy neki is van barátja. :D


Gondolkoztam, hogy talán inkább szórakozóhelyen kéne próbálkozni, de nem vagyok ilyen bulizós fajta sajnos...


Egyébként a külsőmmel semmi gond nincs. 185 cm vagyok, nem vagyok az a bodybuilder, de van kiállásom, próbálok mindig igényes ruhákba járni stb...


Szóval teljesen tanácstalan vagyok. :D Valaki valamilyen tanács?


20f



2017. okt. 14. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval volt egy randid tinderről, kettő lànnyal az egyetemről pedig nem, mert van barátjuk. Ez azért nem nevezhető csomónak. :)
2017. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem se sok :) Ha pl. vársz a vilire és megtetszik valaki, akkor is nyugodtan menj oda hozzá. De ezer más példát tudnék mondani :)
2017. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az egyetemen sok új embert meg lehet ismerni, próbálkozz tovább kiegészítve a netes ismerkedéssel és valami majdcsak alakulni fog:)

19/L

2017. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az egyetemmel az a gond, hogy az én társasági körömben csak olyan lányok vannak, akiknek van barátjuk, vagy nem tetszenek. Jut eszembe, hogy volt már olyan, hogy csak úgy odamentem valakihez, de az nem jött be...
2017. okt. 14. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

1. Odamesz egy szep lanyhoz

2. "Szia, tetszel. Mi a szamod?"

3. Vissza az 1-es lepeshez.

2017. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Koltozz hozzam.

N

2017. okt. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért én ezt nem nevezném nagy sikertelenség nek...sokat kell próbálkozni, előbb utóbb összejön
2017. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj fivérem, nem vagyunk elveszve.
2017. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg 4 éve nem találok nőt.

Assszem nem is fogok már.

2017. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem két éve. És még szarul is nézek ki, szóval nem sok jót remélhetek.
2017. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!