Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem találok senkit magam mellé?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és már 2 éve egyedül. Az a problémám,hogy a családom és a baráti köröm is folyamatosan azzal piszkál hogy nincs senkim. Ami igaz is,de ezt magamtól is tudom.

Arról viszont nem tehetek hogy van egy rendszer az életemben, iskola után tanulok,és dolgozom. Legfeljebb a munkahelyemre és a bevásárló központba megyek le és maximum a könyvtárba.

Nyilván szeretnék barátot,de hol ismerkedhetnék meg bárkivel is? Akárki bepróbálkozik, egyszerűen nem illik hozzám.


2017. okt. 30. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod a bepróbálkozókról, hogy nem illenek hozzád?

Elmész velük egy kávéra?

2017. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,mivel java részt ecsetfejű mind,a másik kategória aki egyfolytában a 50 méterrel odébb lévő konditeremben lógnak 0-24-ben.
2017. okt. 30. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 szerintem nyilván nem. Mért is? Már látásból megállapítja hogy ki illik hozzá és ki nem.
2017. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A konditeremben lógó pasik közül biztos vagyok benne, hogy lenne olyan, több is, akivel egy ital mellett jól el tudnál beszélgetni valami másról, mint a konditerem.

Az ecsetfejűt, így közel negyven évesen énem értem.

Szerintem a te fejedben van a hiba.

BESZÉLGESS velük. Hidd el, meg fogsz lepődni!! pozitív értelemben!

És ne hordd olyan magasan az orrod!

2017. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te egy csendesebb, nyugis életet élő lány vagy. Én jobban szeretem az ilyen lányokat. Az ecsetfejű meg nem férfi inkább bohóc, a 0-24es kondi majmokról meg ne is beszéljünk., Egyébként itt is ismerkedhetsz, találni még normális embereket a neten. :)
2017. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem láttál semmi jó példát a családodból magánéletre, az sajnálatos. Bizony jó sokáig fogod majd fizetni a szüleid ostobaságát. De ugyan ki mondta bárkinek is, hogy az élet kötelezően tökéletes? Ha a suli véget ért, egy kicsit több időd lesz. Talán majd akkor más lesz.
2017. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szüleim 25 éve együtt vannak, tehát ilyen téren nincs problémám,inkább az a bajuk hogy mindig a könyveket bújom. :)
2017. okt. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!