Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyk-n mért kamuzzák azt a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk-n mért kamuzzák azt a 30 éves szüzeknek hogy ráérnek nőzni 90 évesen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 15:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

szerintem az itt hisztiző looserek mint lazi lóver,a diliházból jöttek

a buszon rejszolnak nőkre

2017. okt. 30. 16:01
 12/26 A kérdező kommentje:
mindenkinek lehet nője aki nem full pszihopata és tud komunikálni
2017. okt. 30. 16:03
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két ismerősöm van, akinek nem volt párkapcsolata sokáig.

Egyik egy hát nem is tudom 150 kiló körüli nőrokon, akit a szülei még 35 évesen is gyermekként kezelnek. Neki senkije nem volt soha.

Másik egy volt munkaadóm, negyvenes ürge, neki már van felesége. Ő állandóan azzal jött, hogy milyennek kell lennie egy nőnek, meg hogy ő mekkora kujon.Aztán kiderült, hogy soha nem volt barátnője. A szülei hozták össze valami ismerős nővel, akit fikázott végig a háta mögött, de azért elvette.


Most akkor mégis mit mondtál volna nekik. A nőrokonnal alig beszélek, de őt is áltatják folyamatosan. Most ha megmondod neki, hogy hát figyelj le kéne fogynod, ezt meg ezt kéne változtatnod, megtenné? Dehogy, csak még jobban magába zuhanna.

2017. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
az meg hogy szidják a nőket jogos,egy nőnek akkor van fickója amikor akarja
2017. okt. 30. 16:08
 15/26 anonim ***** válasza:

"mindenkinek lehet nője aki nem full pszihopata és tud komunikálni"


Hat nem tudom.. Ismerek olyan embereket akiknel a kommunikacio a fingasban, bofogesben, alkohol igenylesben merul ki, agressziv allat. Van 2 baratnoje es 4 gyereke.

2017. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene szidni a nőket?

Elolvasod egyáltalán a válaszokat, vagy csak büfögsz össze-vissza?

2017. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.. Ismerek olyan embereket akiknel a kommunikacio a fingasban, bofogesben, alkohol igenylesben merul ki, agressziv allat. Van 2 baratnoje es 4 gyereke.


akkor passz,nehéz ügy

2017. okt. 30. 16:10
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

:D

kérdező veled nem kommunikációs problémák vannak, te egyszerűen taszító vagy a gyűlölködéseddel és nagyon betegnek tűnsz

2017. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Miért kellene szidni a nőket?

Elolvasod egyáltalán a válaszokat, vagy csak büfögsz össze-vissza?


felregisztrál egy csunya nő társkeresőre,1 hét mulva kapcsolatba van,én nem tudok beszélni,ezért inkább összejönnek egy ragyással

2017. okt. 30. 16:13
 20/26 anonim ***** válasza:

Ami azt lilei senkinek nem lesz tőle rosszabb.

Továbbá magánügy. Tehát ha akar csajozik ha nem nem.


Nem mint ha bárkinek köze lenne hozzá.

Nikola Tesla egész életében szűz volt nem nevezném elmebetegnek. Ted Bundy nála jóval jobban szerette a nőket. Ha most ez szempont.

2017. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!