Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallani fogom az édesanyját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallani fogom az édesanyját?

Figyelt kérdés
A párommal nem sokára tervezek együtt aludni.A szülei elváltak az anyukájának csak alkalmi kapcsolatai vannak a párom elmesélte,hogy behallatszik néha a szobájába ha az anyukája nemi kapcsolatai közbe élvezkedik.Tudom,hogy felnőtt természetes,hogyha szeretkezik ő lakása azt csinál otthon amit akar viszont én kellemetlenül érezném magam,hogyha amikor ott vagyok és épp aludnánk és azt hallgassam,hogy ő élvezkedik.Én még a szüleimet sose hallatottam így elég kínosan érezném magam,hogyha hallanám az édesanyját.Bevallom őszintén félek,hogy megfog ez történni mivel elég sokszor van ez.Hozzánk a következő alkalommal jövünk aludni mivel távkapcsolatban élünk és most én megyek hozzá.Anyukájával jó kapcsolatban vagyok kedvel de mégse tudnék a szemébe nézni ha ezt hallanám.Mit tegyek ha meghallom hogy viselkedjek?
2017. okt. 30. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Jaajjj ne izelj mar...most komolyan....???-.-

Ennyi bajom lenne az eletben hat boldog ember lennek.

Felnott vagy? Akkor viselkedj is ugy....

Ebben nincs semmi extra....ha meg nem hallottal ilyet hat most hallasz.

Foglalkozz inkabb a baratnoddel....vagy rohogjetek rajta egyet.

2017. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és a barátomnak az anyukájáról van szó.
2017. okt. 30. 21:04
 3/7 A kérdező kommentje:

1/2.

Nem tudok röhögni a barátnőmmel rajta mivel én vagyok a lány és a párom anyukájáról van szó nem én vagyok a fiú.

2017. okt. 30. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly??? Korotok? :D
2017. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azya vilag...

Fuuhhhh....

Teljesen mindegy hogy te vagy a fiu vagy a lany....mindegy.....

Nem lehetsz 15-16-nal tobb.

Jol tippeltem?

2017. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tippeltél jól idősebb vagyok nem vagyok már tini.
2017. okt. 30. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne valami szimpi ha ilyeneket hallanék... A szex magánügy, ha volt párom erre mindig odafigyeltünk ha mondjuk papírfalak voltak, akkor ne hallatszódjon ki.
2017. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!