Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadottabb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb, ha egy nő a magassága miatt utasít el egy férfit, mint az hogy egy férfi a mellméret miatt utasít el egy nőt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 07:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
170 centitől lefelé soha egyetlen férfit sem láttam még nővel. Vajon minden alacsony férfinak rossz lenne a hozzáállása?
2017. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

Én és még sokan mások is viszont igen.


Te viszont nem akarsz látni, mert akkor nem tudnád továbbra is az alacsonyságodat felhozni igazolásként.


Miért csapod be saját magad?

2017. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
Én lennék a legboldogabb, ha látnék ilyet, mert az azt jelentené, hogy nekem is lehet esélyem párkapcsolatra, csak valami máson kell változtatnom. De sajnos nem látok.
2017. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%: az exem 165 cm magas. Ezt a tényt le lehet pontozni, de így van. Nem a magassága miatt váltam el tőle, nem én voltam az első nő az életében és nem én voltam az utolsó sem.
2017. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

2 oka lehet ha te (hangsúlyozom egyedül te) nem láttál:


- NEM AKAROD észrevenni, mert akkor le kellene mondanod arról a kényelemről, hogy a magasságod okolod ahelyett, hogy tennél bármit is


- itt lógsz egész nap a neten 4 fal közt


Szerinted majd becsönget hozzád álmaid nője?

Mit tettél mindjuk az elmúlt 2 évben?

Hány helyen jártál ahol lett volna esélyed mrgszólítani egy nőt és hányat szólítottál meg?

Ha beszélgetésbe elegyedtél akkir képes voltál nem magadat és a 170 centidet sajnálni?

Szerinted érdekes és határozott (nem megjátszott erőltetett túlkompenzálásra gondolok), nyugodt voltál vagy görcs?


Ezeket válaszold meg őszintén és gondolkodj el. Többre jutsz, mint azzal hogy itt produkálod magad.

2017. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!