Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves félénk, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves félénk, visszahúzódó fiú vagyok. Mit tegyek annak érdekében, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nagyon félénk,csendes és visszahúzódó is vagyok. Van egy lány aki nagyon szimpatikus nekem.Korábban már beszélgettem vele de azóta nem keresem a társaságát és amire egyáltalán nem vagyok büszke még köszönni sem merek neki. Úgy állok hozzá az egészhez,hogy úgysem érdeklem meg mit is akarhatok én tőle és ez nagyon meggátol abban,hogy ismerkedjek vele.


Nálam az a baj hogy egyszerűen sokszor nem is akarok beszélni mert hát :"nincs mit mondanom" vagy épp azért van ez mert a témához nem tudok hozzászólni. Alapvetően a hangom is halk, így számomra már úgy tűnik hogy kissé kiabálnom kell hogy meghallja akivel beszélgetek. Egyáltalán nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is problémáim vannak. Mivel nagyon félénk vagyok és elvileg ez látszik is rajtam így valószínű,hogy a lányok ezért néznek engem szó szerint levegőnek, mintha ott sem lennék. Bevallom őszintén mivel nincsen tapasztalatom a lányokkal való ismerkedéshez így nagyon bamba vagyok a lányokhoz és egyáltalán nem veszem észre ha esetleg szimpatikus lennék valakinek.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. okt. 31. 10:39
 1/1 anonim válasza:
En is ilyen vagyok csak lanyba. De szerintem nyugodtan Menj oda hozza/irj ra
2017. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!