Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja k h ne legyek...

Mit csinálja k h ne legyek visszahúzódó? Mit csináljak h megváltozzak?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ha mondják h milyen csendes és visszahuzodo vagyok, pedig ha a barátaimmal vagyok teljesen felszabadult vagyok, de itthon mindenki ezzel piszkál, és nagyon rossz.Meg nekem több idő kell h kibontakozzak, de szeretnék ezen változtatni és barátot, barátokat szerezni.csak az a baj h nem sok önbizalmam van

20/L


2010. jan. 5. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaiddal felszabadult vagy,nincs veled semi baj.Az idegenekkel én is bizalmatlan vagyok.19/F
2010. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az voltam, vagy talán még mindig az vagyok egy kicsit. De az évek során egyre jobban felszabadultabb lettem. Szerintem te is fogsz változni. És mások véleményére ne hallgass, mert ez a te életed. Ne hagyd hogy mások befolyásoljanak és minden rendben lesz!
2010. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
teljesen ismerőr a dolog;) igaz hogy 11 vok,de 10 évesen,ugyan az volt mint a kérdésben.én elhatároztam magam,hogy minél híresebb legyek,és megpróbáltam bátor lenni. Sztem sikerült,de már az a célom,hogy szerepeljek egy filmben:DRemélem neked is sikerül kibontakozni!sok szerencsét!így sokkal jobb az élet! :)
2010. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs min aggódnod, ha a barátaid elött felszabadult vagy. Nekem pl igaz barátaim nincsenek is, nagyon nehezen bízom meg bárkiben is, és nem is szeretek sehova menni "barátokkal" ezért nem is nagyon hívnak sehova... nagyon magamnak való vagyok. :)

De veled semmi gond. :)

2010. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok csak fiúban... egy ideig engem is szekáltak ezzel de aztán rájöttem hogy vannak ilyen, meg olyan emberek tulajdonképpen szinte ugyanolyan gyakorisággal csak éppenséggel a "mifajtánk" nem szekálja a másikat hogy "te mér vagy ilyen barátkozó másokkal???" Neked ilyen a személyiséged, ha az élet úgy hozza akkor változni fogsz, ha pedig nem akkor nem. de hogyha tudatosan akarsz megváltozni akkor szerintem abból csak baj lesz
2010. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)ez az h igaz barátom csak nekem is egy van, viszont a suliba jol elvagyok mindenkivel, meg teljesen más vagyok mint itthon.

De én szeretnék változni, 1 kicsit nyitottabb lenni, nem begubozni ha olyan hangulatom van:) sajnos ezért lett vége egy komolynak indulo kapcsolatomnak is, mert alig mukkantam meg a fiu haverjai elött, vele már kezdett volna alakulni a dolog, de ő meg nem várt,megértem h ő se ilyennek gondolt

csak tanácsokat szeretnék kérni h hogyan lehetnék felszabadultabb, h ne görcsöljek mindenen meg h közvetlenebb legyek

2010. jan. 5. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:

ha a fiú ezért hagyott el, akkor nem volt hozzád való. szeretnie kéne ezzel a tulajdonságoddal együtt.


én mindig ezt mondom ha ilyen helyzetben vagyok: "egyszer élünk:)" és általában bejön! sokkal könnyebben megnyílok mások előtt

2010. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Mintha magamat olvastam volna...:)Tök ugyanez a problémám...korban is olyasmi vagyok, mint te:)engem is mindenütt azzal piszkálnak, hogy ú de csendes vagy, kis szerényke stb.:(nem nagyon vannak barátaim, pontosabban egy van talán...:(ált.suliba volt ez nekem durva, mert szinte csak 1 valakivel tudtam beszélgetni...ha ő nem volt, akkor senkivel:(középsuliba már jobb volt a helyzet...de itt sem maradtak tartós barátságok, inkább "haveroknak" nevezném őket...:(szóval most tök egyedül vagyok...pedig annyiszor, de annyiszor próbáltam már közvetlenebb lenni, többet beszélni, de nekem nem megy, ha valakit még nem igazán ismerek...:(ilyen vagyok, nem tudom, lehet-e ezen változtatni:(talán majd egy új környezetbe, munkahelyen:)én szívesen barátkozom veled, ha gondolod:)nem vagy egyedül ezzel a problémáddal, amit leírtál:)biztos vagyok benne, hogy te is megtalálod majd a helyed a világban, megtalálod a hozzád illő barátokat, akik úgy szeretnek és úgy fogadnak el, amilyen most vagy:)hidd el, hogy sokkal értékesebb vagy így, mint akárki más, nagyszájú lány, akik már 800 pasin és baráton vannak túl:)légy büszke arra, amilyen vagy:)

szurkolok neked:)és fel a fejjel:)

2010. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a suliban + idegenek mondják mindig h milyen csendes,visszahúzódó vagyok,de otthon,családi körben + sokkal felszabadultabb,beszédesebb vagyok. Jobban szeretek velük lenni és kész!
2010. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet az első válaszolókkal mert ez tényleg okoz problémát, szintén saját tapasztalat. Legyél nyitottabb a dolgok felé, olvass, művelődj, járj el otthonról, csináld azt amit igazán szeretnél és akkor lehet hogy az önbizalmad is megnő:) lehet, hogy nincs is okod az önbizalomhiányra. Légy optimista és tudod, fő a pozitív gondolkodás!nem hülyeség az:)
2010. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!