Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vörös hajú pasikat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörös hajú pasikat miért tekintik a nők kb. földönkívülieknek, tudomást se véve róluk?

Figyelt kérdés

Vörös pasik! Ti is szenvedtek?


Persze ha a csaj vörös az egyből szexi stb. stb.


2017. nov. 1. 16:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan neked súlyos gondjaid vannak, óránként tolod a kérdéseidet
2017. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Honnan veszed hogy pont a hajszíned miatt van ez?
2017. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Te stopperrel a kezedben várod mindig, hogy leteljen a 30 perc, és írhasd a következő kérdést? :D

Én még életemben nem láttam vörös hajú férfit (csak gyerekeket eddig), pedig nagyvárosban élek, úgyhogy már csak ezért is megnézném.

2017. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Én még életemben nem láttam vörös hajú férfit (csak gyerekeket eddig), pedig nagyvárosban élek, úgyhogy már csak ezért is megnézném."


Akkor biztosan nincsenek is :DD

2017. nov. 1. 16:21
 5/30 A kérdező kommentje:

"Honnan veszed hogy pont a hajszíned miatt van ez?"


netes ismerkedéskor "véletlenül" akkor fagy be a levegő mindig, mikor képet küldök magamról :D


élőben meg szabályosan fintorognak, nyilván nem azért mert foltos a kabátom, vagy csokis a szám.

2017. nov. 1. 16:22
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem tekintik. Van olyan lány ismerősöm, akinek kimondottan a vörösek az esetei.

Illetve érte is lányok/nők százezrei rajonganak:

[link]


Szóval nem a hajaddal van a baj

2017. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

#4 ezt nem mondtam, nyilván vannak. Az a két vörös hajú kisfiú, akiket ismerek, is nyilván férfi lesz hamarosan.

Nem hinném, hogy a hajszíned miatt szenvedsz.

2017. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a hajszín miatt nem jössz be nekik, lehet hogy nem tudod úgy előadni magad, vagy bizonytalan vagy amikor egy lánnyal beszélgetsz, és ezt rögtön megérzik. Vagy úgy nyomulsz hogy közben nem akarod jobban megismerni, és ez szintén nem bejövős a nőknek, mert úgy érzi, hogy csak a testéért akarod.
2017. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

" Nem tekintik. Van olyan lány ismerősöm, akinek kimondottan a vörösek az esetei.

Illetve érte is lányok/nők százezrei rajonganak: "


Igen,a neten mindig vannak olyan ismerősök akiknek a csúnya fiúk tetszenek stb.


Akit linkeltél az meg egy sztár, celeb. Hogy jön ő ide?


Őket persze hogy szeretik a nők...

2017. nov. 1. 16:28
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sok nőnek bejönnek a vörös hajú pasik, pont mert ritkábbak. De ehhez az is kell, hogy jóképű legyen. Csak a haj színe miatt nem lesz valaki szexi vagy éppen taszító. Ha földönkívülinek néznek annak nem a hajad az oka.


Amúgy vannak vörös hajú sztárok, celebek, akikért odavannak a nők, de nem hallottam olyat még, hogy milyen szexi ez a Harry herceg csak ne lenne vörös.

2017. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!