Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy nő sem fog soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy nő sem fog soha hozzám vonzódni, ha hiányoznak belőlem a másodlagos férfi nemi jellegek?

Figyelt kérdés
Sajnos a sor végén álltam a genetikai sorszámosztásnál és húszas éveim közepére sem váltam egy egészséges erős férfivá. Keskeny vállaim vannak, női méretű a fejem (kerülete lehet kb. 55 cm azaz XS/S-es bukósisakot hordhatnék) illetve vékony/gyenge a kézfejem és a lábfejem (utóbbi 39-es). A csontozatom is nagyon gyenge, filigrán jellegű és ebből adódóan vékony illetve alacsony is vagyok. Egyedül a borostám és a péniszem emlékeztet még arra, hogy hímnemű vagyok bár utóbbi is csak jelképesen van a lábam között hiszen 11 cm a kerülete illetve max 3,8 cm vastag, amivel nem sok csajt lehetne normálisan kielégíteni. Arra lennék kíváncsi, hogy köztetek van-e hasonló alkatú pasi és ha igen, akkor ti milyen élményekkel "gazdagodtatok" (negatív vagy ha van pozitív értelemben) eddigi társkereséseitek során. Nem kell aggódni, senkit nem pontozok le, szóval légyszi őszinte válaszokat írjatok. Ha van női kommentelő, akkor a nemét is jelezze. Köszi.

2017. nov. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én randiztam már pár hasonló kaliberű pasival, szerintem nem akkora hátrány ez. Igaz semmi nem lett a dologból, de ez nem a külsejükön múlt. Én alapból picike vagyok, tehát nem zavar ha valaki alacsony. Inkább a férfiasabb, izmosabb pasik a zsánereim, hosszú kapcsolatom mindig ilyen férfiakkal volt, de alapvetően az ellenkezője sem kizáró ok, ha van egy jó kisugárzása, dumája, személyisége.
2017. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elérheted hogy vonzódjanak, de ahhoz önbizalom, magabiztosság kell, valamint sok gyakorlat, hogy rutinosan tudjon az ember beszélni a nőkkel, és ne jöjjön zavarba, mert azt rögtön megérzik a nők és game over.

Na meg elsősorban ne a nőkeresés legyen a prioritás, ha van hobbid azt űzd, vagy haverokkal elmenni szórakozni, ilyesmi, vagyis hogy önmagad is tudd élvezni az életet :)

A külsőhöz csak annyit, hogy egy dolog az adottságok, de a nőknél ez nem annyira mérvadó, elég ha kihozod a maximumot amit lehet, vagyis jól ápolt vagy, igényes, divatosan/stílusosan öltözködsz, egy jó parfüm stb.

2017. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De igen. Egy dominanak biztos vonzo vagy.
2017. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: És őket hogyan/hol lehet megtalálni?
2017. nov. 1. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam együtt hasonló péniszméretekkel rendelkező férfivel és nagyon jó volt a szex. Mondjuk ilyen hozzáállással, ami neked van, nem lett volna jó. Érett gondolkodású, önbizalommal rendelkező srác volt
2017. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az osztonos vonzodasra figyelj. A hatarozott noknek bejonnek a szolgalelku pasik.
2017. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már szolgalelkű!Sokan megtapostak engem már mások akár szóban,nonverbálisan stb. de felemelem a fejem.Megérzik azok a kutyák ha tartasz tőlük!Jelqinges F
2017. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!