Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érdemes ismerkedést kezdeményezni egy nőnél?

Figyelt kérdés

Hogy tovább gördüljenek a dolgok és az elérhetőségeit is sikeresen el lehessen kérni, telefonszám, facebook stb.

Mit gondoltok? Mi a véleményetek? Mit tudnátok tanácsolni?



2017. nov. 1. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Ha valaki udvarias, az fél siker. De azzal engem le lehet venni a lábaimról, ha valaki figyel arra, aki vagyok és amilyen. Ez inkább társkeresőn elkeserítő, ahol minden ott van az orra előtt és ennek ellenére jön a sablonokkal, a való életben nehezebb... De ha valaki olyat mond, amit nem tudna bármelyik nőnek, és érzem rajta, hogy nekem szól, és nem beszéltetni akar, hogy aztán majd csak beadjam a derekam, az nekem több, mint imponáló.


Szólítottak le páran ócska dolgokkal, nekem a nahát, egy irányba megyünk, meg a csinos a rucid nem épp az, amitől dobok egy hátast. Érződik a hülyének nézés rajta... Tudom, hogy elég kevés idő van kiforrnia egy beszélgetésnek, és sok esetben nem lehet benne az ember biztos, hogy mi túl személyes kérdés, de azért valami, amin nem az érződik, hogy ezt előtte módszeresen kidolgozta, vagy megtervezte, sokkal jobb.

2017. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok tényező múlik az felmenőiden és a genetikádon.

Ha jóképűnek születtél és magasra nőttél, akkor már jók az esélyeid. Ha még ki is gyúrtad magadat rendesen, akkor még jobbak! Ebben az esetben, mindegy mit csinálsz. Odamész és elkezdesz neki hencegni, hogy hány nőt fektettél már meg, vagy azt, hogy unalmadba hajléktalanokat versz, nem számít semmit, a nő mosolyogni fog rád és nagyon vonzódni fog hozzád. Igazából tényleg bármit mondhatsz neki, úgyis teljesen le fogja kötni az izgalom, amit a külsőt iránt érez majd. Amikor feldobod neki a lehetőséget hogy adja meg a számát akkor kapkodva fogja ezt megtenni és nem fogod tudni levakarni magadról.

Ehhez a hatáshoz ha elmúltál már 30 éves akkor azért pénz is kell már.


Ha ezek nincsenek akkor viszont buktád mert minden nőnek csak a külső és a pénz számít, esetleg a hatalom.

2017. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az udvarias viselkedés alap nála. Igyekszem udvariasan természetesen, önmagamat adva viselkedni.
2017. nov. 1. 20:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Az udvarias viselkedés alap nálam.

Nem nőttem magasra, 175 cm vagyok.

2017. nov. 1. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:
A természetem meg olyan - amilyen, az enyém, ez vagyok Én. Egyeseknek tetszik, másoknak kevésbé.
2017. nov. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!