Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt köztetek olyan, akit tényleg hidegen hagy egy pasi magassága?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha két azonos személyiségű és külsejű pasi közül kellene választani, akkor nem érdekelne téged, hogy az egyik 170 a másik meg +180 centi. Azért kérdezem, mert itt 1-2 ember írta már bizonyos kérdéseknél, hogy a pasi legyen legalább vele egymagas, de amúgy nem érdekli ez a paraméter. Az teljesen logikus, hogy a pali ne legyen alacsonyabb (én sem ismerkedek tőlem magasabb csajokkal) ugyanakkor a nők túlnyomó többsége gyakorlatilag sosem hajlandó ismerkedni 180, de legalábbis 175 alatti pasival. Őszintén válaszoljatok, mert úgyis mindenkit felpontozok, megígérem! És egy kor/magasság kettőst is írjatok pls!

2017. nov. 1. 23:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Én 164 centi vagyok, a férjem 167. Nem vehetek fel magassarkút, ennyi lemondással jár a dolog összesen. Szerettem régen ezt a típusú lábbelit, de tökéletesen boldog vagyok nélküle már 10 éve. A férjem nélkül nem lennék az.


Ennyit számít a magasság... :)

2017. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, milyen magas az illető. Nyilván örülök neki, ha magasabb sokkal, de ha valaki tényleg tetszik, nem ezen akadok fenn, amíg velem egymagas. Más kérdés, hogy 175 vagyok... Szóval lehet, hogy egy 160 centis lánynál luxus az, ha 180 magas srácot vár 170 helyett, nálam már kicsit más a helyzet.

21L

2017. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
43%

Engem kimondottan nem hagyott hidegen a dolog, mivel a mi családunkban 185cm a legalacsonyabb férfi. Így nekem természetes volt, hogy ennél alacsonyabbal nem érem be...

Aztán a szerelem közbeszólt, és mára már olyan természetes, és magától értetődő az, hogy egy magasságban van a szánk, hogy az arcom könnyen a nyakba tudom fúrni.

És az sem okoz gondot, hogy magassarkút viseljek mellette. A párom nem zavarja ha magasabb vagyok mellette, én meg szeretem hordani, olykor-olykor.


174-174

2017. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Én 170 cm vagyok, barátom 175. Tökéletesen megvagyunk, nem ez számít szerintem. Örülök, hogy magasabb nálam, de ha velem egymagas lenne, nekem az is teljesen rendben volna. Nem találnám vonzóbbnak (már ha ez lehetséges), ha magasabb lenne akkor se. Udvaroltak 180-190 cm magas srácok is, de bennünk nem volt meg az, amit kerestem. Nem a magasságon múlik szerintem.

16L

2017. nov. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
hidegen hagyja őket, egészen addig, amíg magasabb vagy náluk :D
2017. nov. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Én 170cm magas vagyok. De ha már így tetted fel a kérdést ahogy,csak és kizárólag akkor választanám a 170cm körüli pasit, ha nem untat ezzel a magasságizé témájávl. Kizárólag mentálisan egészséges párra vágyom. Komplecusosok kíméljenek.38N
2017. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
X
2017. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

168 cm vagyok, a párom ugyan jóval magasabb nálam, de volt egy nagy szerelmem, aki kb. velem egymagas volt, max. pár centivel nőtt rajtam túl, olyan 170 körül. Őt jobban zavarta a magassága, mint engem, bár nem annyira, hogy folyton ezen nyekergett volna, mint itt egy páran.

Nálam alacsonyabb sem lett volna igazából kizárva, de kevés ilyen férfit ismerek.

2017. nov. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Így van, hidegen hagy, amíg magasabb nálam.

154 cm vagyok. A hetedikes öcsém (és minden haverja) is magasabb nálam. Igazából 12 évesnél idősebb fiúk- férfiak között egyet sem ismerek, aki nálam kisebb.

Baromi magas elvárás, hogy legyen egy férfi legalább 160 cm, ugye?

2017. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
Még ennyi hazugságot, mint itt... Ne dőlj be ezeknek a kamusztoriknak, 175 cm alatt egyetlen nő se vesz férfiszámba, még a 150 centisek sem.
2017. nov. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!