Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt köztetek olyan, akit tényleg hidegen hagy egy pasi magassága?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha két azonos személyiségű és külsejű pasi közül kellene választani, akkor nem érdekelne téged, hogy az egyik 170 a másik meg +180 centi. Azért kérdezem, mert itt 1-2 ember írta már bizonyos kérdéseknél, hogy a pasi legyen legalább vele egymagas, de amúgy nem érdekli ez a paraméter. Az teljesen logikus, hogy a pali ne legyen alacsonyabb (én sem ismerkedek tőlem magasabb csajokkal) ugyanakkor a nők túlnyomó többsége gyakorlatilag sosem hajlandó ismerkedni 180, de legalábbis 175 alatti pasival. Őszintén válaszoljatok, mert úgyis mindenkit felpontozok, megígérem! És egy kor/magasság kettőst is írjatok pls!

2017. nov. 1. 23:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Végigolvastam a kommenteket és azt a következtetést szűrtem le belőlük, hogy amennyiben az alacsony pasival nincs semmi probléma (belső, arc stb.) akkor "nincs ló jó a szamár" elv alapján kompromisszumot kötve hajlandóak vagytok összejönni velük, de amint képbe kerül egy ugyanilyen kaliberű, de magasabb pasi, akkor szívfájdalom nélkül képesek lennétek rá lecserélni. Szembeötlő, hogy akármennyire is szerettetek volna polkorrekt válaszokat adni, a tudatalattit csak nem lehet legyőzni:


* "Nyilván örülök neki, ha magasabb sokkal..."


* "Örülök, hogy magasabb nálam, de ha velem egymagas lenne..."


* "Alapvetően nem vagyok magassarkús típus de azért én örülnék ha kicsit magasabb lenne..."


* "Örülök, hogy ennyivel magasabb nálam a párom, de..."


Nyilván nincs ezzel baj, hogy ennyien így gondolkoztok (értékelem is az őszinteségeteket). Csupán szerettem volna felhívni rá a figyelmet és gondolom ti is konstatáljátok az állításomat. Nem vagyok naiv és tudom, hogy 170 centisen sosem indulok azonos előnnyel egy magasabb pasihoz képest, de azt is elhiszem, hogy van köztetek olyan, aki tényleg hajlandó összejönni egy alacsonyabb pasival, főleg ha valami oknál fogva megragadja az elméteket (bár ez inkább tinilányokra jellemző).

2017. nov. 2. 12:23
 22/27 anonim ***** válasza:
42%

Lehetőleg azért 5 centinél többel ne legyen nálam alacsonyabb. Magasabb az lehet, de alacsonyabb túl sokkal már ne; még ha nem is akarok mondjuk adott esetben magassarkút fölvenni, mikor együtt megyünk valahova; akkor se legyen túl sokkal alacsonyabb;

A másik meg, ismerek egy nagyon magas csajt , szóval őneki pl nem nagyon lehet válogatnia, ha zavarja, ha neki szerintem szinte sanszos, hogy csak alacsonyabb pasik jutnak, úgyhogy szerintem már beletörődött.

2017. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, férfiként írom, hogy nagyon sok nőt nem zavarja még az sem, ha alacsonyabb vagy náluk. Sok ilyen párt látni az utcán, szórakozóhelyeken, boltban, stb. Ha ezt tagadod, akkor csak magad csapod be.

Másrészről amit viszont teljesen jogosan nem tolerálnak az a kisebbségi komplexus. Azt viszont egyetlen nő sem, ismétlem jogosan.

A korábbi hozzászóló magassarkús példája ennek ekletáns példája.

Ő megadta az esélyt, őt nem zavarta a srác magassága, működhetett volna. De a arácot zavarta, számon is kérte (mi van?? Számon kéri???).

Amíg a 170 centidnél vagy leragadva, sajnáltatod magad, irigy vagy más férfiakra, és csak az igazolást keresed görcsösen, hogy a 170 centid a probléma addig soha nem lesz barátnőd. Mert emberileg vagy kicsi és nem fizikailag. Szedd össze magad.

2017. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A párom 166 cm, és nincs az a 170+-os férfi, akire lecserélném.


28n

2017. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24-es vagyok, bár az is igaz, hogy ő nem sír meg nyávog a magassága miatt.


17 éves korától fogva kisebb-nagyobb szünetekkel mindig volt párkacsolata, mert jófej, okos, és jó szövege van.

Nem izmos, nem gyúr, jogsija van, de nem vezet, szóval nem a "gazdagsága" miatt voltak vele a lányok, hanem mert értékes férfi.

2017. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
De birom az ilyen kérdezőket, akiknek leírhatod te 100szor, hogy valami nem úgy van ahogy gondolja, de akkor is csak a saját hülyeségét hajtja... Fogd rá akkor a magasságodra hát istenem... Ha megerősítés kell és nem a véleményekre vagy kíváncsi akkor mi a francnak írsz ki ilyen kérdést????
2017. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
# 9 aki alacsonyabb, azok számára egyenesen LEHETETLEN elvárás
2017. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!