Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt köztetek olyan, akit tényleg hidegen hagy egy pasi magassága?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha két azonos személyiségű és külsejű pasi közül kellene választani, akkor nem érdekelne téged, hogy az egyik 170 a másik meg +180 centi. Azért kérdezem, mert itt 1-2 ember írta már bizonyos kérdéseknél, hogy a pasi legyen legalább vele egymagas, de amúgy nem érdekli ez a paraméter. Az teljesen logikus, hogy a pali ne legyen alacsonyabb (én sem ismerkedek tőlem magasabb csajokkal) ugyanakkor a nők túlnyomó többsége gyakorlatilag sosem hajlandó ismerkedni 180, de legalábbis 175 alatti pasival. Őszintén válaszoljatok, mert úgyis mindenkit felpontozok, megígérem! És egy kor/magasság kettőst is írjatok pls!

2017. nov. 1. 23:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Én 156 cm vagyok, szóval nekem tényleg baromira mindegy. Sőt, igazából 180 fölött már zavar, mert hülyén érzem magam a pasi mellett, egy 190 centis pasinak a könyökéig érek, röhejesen nézünk ki egymás mellett. Egy 170 centis is látványosan magasabb, mint én, csak kevésbé tűnik nevetségesnek a különbség, úgyhogy én inkább azt preferálnám.
2017. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam velem egymagas pasival, elég alacsony vagyok. Tetszett már ~165 centis (mondjuk én neki nem, mert ronda vagyok, de az mellékes), magassarkút egyébként sem hordok soha.

Nem tudom, mi lenne, ha magasabb lennék. Így viszont állíthatom, hogy nem számít. Örülnék, ha valaki szóbaállna velem, maximum belső szempontjából válogatnék.

2017. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem már 163 centis férfi is tetszett, szóval nekem, amíg magasabb nálam (157 cm), akkor már oké. A mostani párom 185 cm, de nem a magassága miatt jöttem össze vele, hanem mert így alakult.
2017. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer adtam esélyt egy nálam alacsonyabb pasinak. Őszintén, sose többé.

Alapból tíz centivel voltam magasabb, oké sebaj, talik alkalmával nem magassarkúban leszek, de amikor egy hírtelen felindulásból elkövetett talin számonkérte, hogy miért magassarkúban indultam el reggel, akkor azt mondtam eddig és nem tovább, mert folyton gond lesz köztünk a magasság. És ha egy spontán randint ezért kell meggondolnom, akkor inkább kihagyom.

Bocsi

2017. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt. Eleve nem hiszem, hogy létezik az én 156 centimnél alacsonyabb pasi. Párom ha jól tudom 168-170 körül van. Néha még ezt is soknak érzem, kitörik a nyakam ha állunk és sokáig nézek rá. :)
2017. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok párom egymagas velem. Alapvetően nem vagyok magassarkús típus de azért én örülnék ha kicsit magasabb lenne :) viszont nem a magasság döntött mikor összejöttünk.
2017. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

" Egyszer adtam esélyt egy nálam alacsonyabb pasinak. Őszintén, sose többé."


Te viszont nagyon okos lehetsz, ha egy emberrel kapcsolatos negatív élményed miatt megbélyegzett egy egész társadalmi csoportot. A kommented hangvételéből viszont inkább úgy tűnik, hogy már alig vártad, hogy egy magasabb pasival jöjj össze és az általad említett srác csak egy ideiglenes kényszermegoldás volt.

2017. nov. 2. 10:34
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező a te írásodból is látszik, hogy tele vagy komplexusokkal. Ez a legnagyobb baj az "alacsony" pasikkal. Hogy amúgy a nőket baromira nem zavarná, de ő meg van róla győződve, hogy ez neki mekkora hátrány, és biztos szakít vele a nő, ha magassarkúban magasabb, mint a pasi... Ez a zavaró egyedül. Mikor ráderőlteti a komplexusait egy dologgal kapcsolatban, ami téged baromira nem zavarna.
2017. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nyugodtan vedd általánosításnak, hogy egy hisztis fiucska miatt azt mondom, hogy a magam 180cmjével egy rossz tapasztalat után azt merem mondani, hogy sose többé nálam alacsonyabb.

Negyedik randink volt, valóban érdekelt a srác, annyi, hogy fél ötkor munkahelyen találtuk ki, na összefutunk, nem volt nálam váltás topán, az első háromra pont miatta mentem inkább sima balerinában.

Ha őt valóban nem zavarta volna a magasságom, mert engem az övé tényleg nem, akkor köszönés helyett nem azzal nyit, bszdzsiráfvagy, és vág hozzá olyan pofát amitől bizsereg a tenyerem.

Szóval ilyenbe inkább többé nem megyek bele, mert bármilyen fura engem is mellbevág, ha egy testi adottságomból viccet csinálnak, megszólnak érte. Dödögj tovább rajta nyugodtan, ez van, ha már párkapcsolatra szánom magam, akkor olyanba kezdek, ahol nem kell arra ügyelnem mikor mit viselek, mondok teszek, mert azzal a kicsi lelkét megbántom, és én magam is szorongok, mert nem adhatom magam... (és nem kell szamarat tartanom, mert akadnak lovak bőven, és kapcsolatfüggő se vagyok, akinek mint valami kiegészítő szükséges egy pasika akivel fel lehet vágni a barinök előtt, hogy jujjdeszupcsivanpasikám, és ha mégseolyanédibédiakkorlecserélemilyenolyanra)

További jó rinyálást a magasságod miatt, bár a helyedben a nemlétező tököm miatt aggodnék, és annak a növesztésével foglalkoznék, nem azzal amin nem tudok változtatni.

Na pá.

2017. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26 évesek vagyunk, 162 és 185 centisek. Örülök, hogy ennyivel magasabb nálam a párom, de voltam már halálosan szerelmes 160 centis férfiba is. Ha lehengerlő a személyiséged, és olyan a kisugárzásod, senkit sem érdekel a magasság. Persze, ezt el is kell hinni.
2017. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!