Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanolyan a legtöbb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan a legtöbb nő?

Figyelt kérdés
Abból a szempontból főleg, hogy szinte egy sem kezd 25-30 éves, vagy idősebb tapasztalatlan férfival.

2017. nov. 2. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
18 vagyok... amúgysem kezdenék 25-30 évesekkel. 😅😅
2017. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még van egy évem 24f
2017. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Miben tapasztalatlan?
2017. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik " legtöbb" nő???
2017. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem a tapasztalatlanság a baj. Az csak egy tünet. A baj a mérhetetlen önbizalomhiány, a rossz személyiség, a visszahúzódás, a gáz duma, a kapcsolatra való alkalmatlanság. Aki 30 évesen totál tapasztalatlan, azzal valami baromi nagy gáz van. Ezért természetesen egy épeszű nő sem fog vele kezdeni. Ennek semmi köze a tapasztalatlansághoz.
2017. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Aki tapasztalatlan és mellé hülye is az hangoztatja. Nem kell senki orrára kötni, kivéve ha azt sem tudod hogy néz ki egy p.na és életedben nem szexeltél semmit sem. Akkor nem árt szólni a másiknak. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, majd ha elértetek egy olyan szinte az ismerkedésnél ahol tudod hogy a másik megbízható és nem ítélkezik akkor elmondhatod. És ha jó az emberismereted, akkor nem ítél el emiatt, hanem együtt kitapasztaljátok mi meg hogy jó.
2017. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kezdtem 25-nél idősebb tapasztalatlan férfival, mert beleszerettem, de 30-nál idősebbel nem kezdenék akár tapaaztalatlan akár tapasztalt, mert az nekem már túl nagy korkülönbség.
2017. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy tapasztalatlan, hanem hogy feszeng meg balfäszkodik mellettem, és totál úgy fest a szituáció, mint mikor a vígjátékokban a dögös milf a kamaszfiúval kacérkodik... De ez nem csak a szüzeknél van így, van pár nyuszimuszi férfi, akivel nem tud az ember flörtölni meg poénkodni sem, annyira gátlásos...


Ellenben a legjobb haverom is szűz volt 23 éves koráig, de annyira jófej, felszabadult srác és nem csinált soha ügyet ebből. Senki sem hitte el róla, hogy tapasztalatlan, én is csak azért, mert kicsi korom óta ismerem, a szülei a keresztszüleim.


Nem a tapasztalatlansággal van bajunk, hanem a balfäszsággal. Azzal, hogy nem tudunk egyesek mellett felszabadultan nevetni és szórakozni, mert a másikról minden jókedv lepereg, csak passzívan röhögcsél, és semmivel nem vág vissza, vagy teszi oda magát. Kémiátlan és izzadságszagú, mint egy lámpalázas a színpadon.

2017. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most akkor egy ilyen férfi tulajdonképpen mit tehet? Semmilyen párkapcsolati boldogság nem járhat ki neki, csak a kiélt és kedvetlen prostituáltak?
2017. nov. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!