Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mi alapján döntite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mi alapján döntitek el, hogy mennyire számítotok jóképűnek?

Figyelt kérdés

Egy nő élete során rengeteg bókot kap, ők ebből tudnak táplálkozni, önbizalmat építeni. De egy férfinak senki sem bókol, egy nő sem mondja, hogy "tök jóvágású pasi vagy". Ez felveti a kérdést: egy férfinak saját magától kell tudnia, hogy mennyire számít jóképűnek? Belenéz a tükörbe és tudja "osztályozni" saját magát? Vagy hogy működik ez?


Társkeresőkön is sokszor írják magukról a pasik, hogy "jóképű srác vagyok", "helyes srác vagyok", stb. Ezt mi alapján állapítják meg, hogy jutnak erre a következtetésre? Vagy ez csak a jól csengő marketing része?



2017. nov. 2. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy férfi úgy tudja eldönteni, hogy mekkora vonzereje van a nőkre, ha felteszi magának a kérdést:


"Eddig milyen sikereket értem el a csajozásban?"


Vannak sikereid? Kapsz pozitív visszajelzéseket a nőktől? Érdeklődnek irántad, mint férfi iránt? Voltak kapcsolataid, kalandjaid? Keresik a nők a társaságodat? Ha igen, akkor jóképű vagy. Ha nem, akkor nem. Ne bonyolítsd túl!

2017. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"De egy férfinak senki sem bókol, egy nő sem mondja, hogy "tök jóvágású pasi vagy"."

Ezt meg honnan veszed? Számtalanszor tettek hasonló megjegyzést, de ha nem tették volna, tükör akkor is van a világon. És ha azt látom benne, ami tetszik, akkor semmi baj a világgal.

2017. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!