Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan, hogy csak a tökéletes embereknek lehet párja?

Figyelt kérdés

Holott ha szètnézünk az utcàn, màris bevizonyosodik az ellenkezője.

Olyan előszeretettel mondogatjàk itt sokan, hogy csak az insta modell kategória (mindkèt nem) talàlja meg a pàrjàt, a többi maximum megalluszik.

Nekem is van pàrom, meg hibáim is bőven. A fogaim kb mint egy vàmpírnak (nagyon hosszú szemfogak, amire még rátesz, hogy a mellette lévők mindkèt oldalon rendellenesen picik), oldalról ha mosolygok, a szemfogaim tűnnek fel egyedül. Csak hogy a szàmomra egyik legzavaróbbat hozzam fel. Meg lehetne csinàltatni, csak nincs pénzem (ill nem szívesen vetnék alà beavatkozásnak egészséges fogakat).

Szóval nekem is van párom, és nem megalkuvàs egyikünk részéről sem.


L


2017. nov. 2. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az itteni pasiknak muszáj mindenféle kamu-elméleteket gyártani, és azokra fogni, miért sikertelenek a csajozásban. Mert az létezhetetlen és teljességgel kizárt, hogy bennük legyen a hiba.
2017. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem állítottam ilyet, de lehet , hogy sokan nem így gondolják... szerintem nincs igazuk.
2017. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát azért az tény, hogy a nagyon csúnya emberek kisebb eséllyel találnak párt, mint az átlagosak.
2017. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek nem szükséges, mert önmaga tükre. Pont, hogy tökéletlenek mek szükséges pár, jogy egymás vérét szívják. Amikor kivetitem rád a hibám, ezért kell a másik, a tükör. Tökéletesnek nmm szükséges társ. Mert ő egyedül van, ás boldog. Nem magányos, mert tiszta a tükre. Ő tisztította önismerettel, és önkielégítéssel.
2017. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szép embereknek is lehet “hátrányuk” kapcsolatban, méghozzá annyi, hogy túl válógatosak. Ilyeneket sokkal késõbb látok elkötelezett, komoly kapcsolatban, mint azokat, akik találnak valakit és könnyen ragaszkodnak. Õket inkább bulikban látod flörtölni újabb meg újabb “prédával”, nem érdekük, hogy rögtön leragadjanak valakinél.
2017. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy az első írja: bűnbakot gyártanak a saját sikertelenségük megindoklására és a személyes felelősségük elhárítására.
2017. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Láttál már minden mozgássérült mellett valakit? Nem hinném.

Láttál már egy kevésbé szép valaki mellett párt? Talán.

2017. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!