Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejottem egy fiúval. A fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejottem egy fiúval. A fiú drogos, embereknek nem tetszett. Sokan féltettek hogy mi lesz ha bedurvul. Szakítottam vele. Sokáig írt, hogy szeret, leszokna. De én azóta sem tudom elfelejteni, , és hiányzik. Kérdéseim a bővítésnél?

Figyelt kérdés

MIT MONDTOK, KEZDJEM VELE ÚJRA?BESZÉLJÜK MEG?MEGÉRI?MEGFOG-E VÁLTOZNI?

+titkos kapcsolat

+barátok beszéltek le róla

+félek a csaj ügyektől is, nem fog-e megcsalni

+egy városban élünk, ez is nehezíti

+nagyon féltékeny típus

+viszont már egyszer ,,eljátszodta" a bizalmamat

+nagyon sok rosszat is beszélnek róla, és teszem hozzá joggal,mert úgy van

+egy barátommal is össze vesztem miatta

Megéri? SEGÍTSETEK,HELP ME PLEASE.

+van egy nagyon közeli ismerősom, drogos, látom,hogy üti szét a családot (most már jobb a helyzet),lehet hogy azért kőtődöm annyira hozzá, mert szeretném ,hogy jó útra térjen,ne okozzon a családjának gondokat? NEVEM: KATA


2012. márc. 31. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
*eljátszotta
2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
milyen szeren van rajta?
2012. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a kijavítást,tetszik!:P
2012. márc. 31. 22:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem részletezem miket használ,ha nem gond. A lényeg,hogy nem kispályás,keményebbeket is.Neki ez az élet.
2012. márc. 31. 22:08
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Katizik akkor gondolom:)Amíg nem hagyja abba,ne állj szóba vele,mert durva dolgok történhetnek,ugyanis a cucc felerősíti benne a féltékenységet,és előbújhat belőle a dühöngő állat.-tapasztalat- Le tud szokni ha akar,de sztem egy nyugodt kapcsolattal jobban járnál.
2012. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 PusziAzArcodra ***** válasza:

nem éri meg!

akármennyire ellenkeznél is,belevihet téged is. a leszokók 60%a visszaszokik. én először azt mondanám,hogy szokjál le,és majd ha egy miligram drogot sem találni a szervezetedben,akkor esetleg beszélhetünk.

2012. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt nagyonis észre vettem,hogy nagyon fétékeny. Sőt ez enyhe kifejezés.Az pedig nehéz ,hogy ne álljak vele szóba. Egy faluban élünk.Valahogy mindig összefutunk. Erősnek pedig nem vagyok annyira erős ,hogy ne beszélgessek vele.
2012. márc. 31. 22:15
 8/19 anonim ***** válasza:
hát azért a katinál vannak durvábbak, de lényegtelen, egy drogosban nehéz megbízni, mert elég kiszámíthatatlan, amíg nem teljesen tiszta legalább 1-2 hónapja sztem ne kezdj vele megint,
2012. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

PusziAzArcodra

Mondtam neki ,hogy bizonyítson , hogy le-e tud szokni , de az volt a válasza , hogy ahhoz én is kellek. És akkor most döntsem el ,hogy mi a helyes.

2012. márc. 31. 22:17
 10/19 anonim válasza:

KATA! HAGY A FRANCBA NEM ÉRI MEG!

+ha szereted akkor lépj

+ha nem szereted ne

+ennyi..

2012. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!