Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni a "golddigger" lányokat?

Figyelt kérdés
Fiú társaim. Vannak erre bevált módszeretek?:))

2017. nov. 2. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Puncija van
2017. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy amplitúdóval mozog ki oldalra a Louis Vuitton táskájuk a 15 centis magassarkúban való egyensúlyozás közepette. ;) Amúgy viccen kívül, jó emberismeret kell hozzájuk. Nekem ösztönös detektorom van ehhez.
2017. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

A legjobb, ha elhívod egy kávéra aztán a fizetéskpr várakozóan nézel rá, amíg ki nem fizeti mindkettőtökét. Tuti siker, csak nektek, csak most.

23/N

2017. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Bár nem fiú vagyok de szerintem arról,hogyha vásárolni mentek pl akkor minden felesleges szart megvetett ami mellesleg jó drága.Hisztizik ha nem kapja meg azt a dolgot amit ő kinézet.Szerintem erről lehet felismerni az ilyen nőket.
2017. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem. És az nagyon bunkóság lenne ha megkérném, hogy olyan alapvető dolgokat vegyen nekem mint pl. sapka sál,zokni, stb? Tudom ciki, de itt a hideg idő és nem nagyon van mit felvennem.
2017. nov. 2. 16:30
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Elég gáz,hogyha az ilyen alapvető ruházatra sincsen pénzed hanem a pasid rakja alád.Én nekem leégne a bőr a pofámról,ha a párom elé kéne állnom figyelj már nincsen zoknim vegyél már.A nem nagyon van mit felvennem tipikus pi@sa duma tuti,hogy van mit felvenned csak kiakarod semmizni.
2017. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Én fiú vagyok.:)

Úgy értettem, hogy megkérném a lányt hogy legalább kölcsön adjon nekem ezekre. A fizumból úgy is visszaadnám.

2017. nov. 2. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
A golddigger csaj a te pénzedet akarja, körülbelül ez a definíciója. Nem fog felöltöztetni, értelem. Neked egy pénzes nő kell, vagy véleményem szerint egy tasli :D
2017. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha van munkád és van is fizetésed akkor mire költöd?Ha az alap dolgokra nincsen pár száz forintod?
2017. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csajokra nem szabad sajnálni a pénzt!;) :P
2017. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!