Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbáljak meg túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni mert teljesen el vagyok keseredve és lassan kezdek belebolondulni az egészbe.


Egy lányról van szó aki már lassan egy éve szimpatikus nekem. Áprilisban összeszedtem minden bátorságomat és beszélgettem vele. A beszélgetésünk során azt vettem észre,hogy nem volt elutasító velem de sajnos a második beszélgetésünk alkalmával egy kicsit összezavart és a továbbiakban nem kerestem a társaságát. Amikor legelőször megláttam egy furcsa érzés fogott el és ilyen még sohasem történt velem rögtön görcsbe rándult a gyomrom,hevesebben kezdett el dobogni a szívem és még az erő is kiment a lábamból. Lehetséges,hogy Ő is közeledett felém csak a bambaságomnak köszönhetően ezt nem vettem észre. Többször is odamehettem volna hozzá de sajnos nem tette meg mert mindig az a gondolat van bennem a mai napig is,hogy mit is akarhatok én tőle, kevés lennék én hozzá és inkább meg sem próbálom. Eljött a nyár és bíztam benne,hogy valamilyen szinten túlléphetek rajta de sajnos nem így lett és még az is megnehezíti a dolgomat,hogy ugyanabban az iskolában tanulunk így minden nap látom és nagyon rossz érzés. Minden reggel Ő az első gondolatom és egész nap csak Ő rá tudok gondolni,egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Sajnos nagyon ragaszkodó vagyok ahhoz akit megkedvelek és nagyon nehezen tudom elengedni és utána hónapokig vagy évekig csak siránkozok utána. Még a mai napig is nagyon szimpatikus számomra és amikor látom leszállni a vonatról és elindul haza szó szerint megszakad a szívem, többször is elsírtam magamat így legalább egy kicsit megkönnyebbültem de utána ugyanolyan volt minden és ez megy a mai napig is.


A segítségeteket szeretném kérni,hogy hogyan is tudnék túllépni rajta mert kezdek belebolondulni az egészbe.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. nov. 2. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ember, ne túllépni akarj rajta, hívd el randira. Ha nemet mond, akkor legalább tudod hányadán álltok, és tudod, hogy nem szalasztottad el a lehetőséget. Miért olyan nehéz leszólítani amikor szembe jön a folyosón egy; "Dejó, hogy szembe jöttél, eszembe juttattad, hogy van egy félbe maradt beszélgetésünk, valamelyik nap délután lenne kedved bepótolni?" vagy valami hasonló szöveggel?
2017. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Valószínűleg szimpatikus vagy neki, ha beszélgetett veled (én nem dumáltam sokáig olyan palival, aki nem volt szimpi).

Szedd össze magad, és humorral ötvözve hívd el egy randira. De ha félsz, hogy a randi jellegű felkéréstől esetleg visszakozna, csak simán hívd el moziba - biztos van olyan film, ami mindkettőtöknek bejön - és a kínos "nem tudtam mit mondjak neki" hatás is elmarad, mert a filmet ki tudjátok beszélni. :)

2017. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!