Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy probáljak túllépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy probáljak túllépni rajta?

Figyelt kérdés

van barátom. szeretem. de tudom azt hogy ő jobban.nagyon jól megvagyink bár vtak kisebb viták mint mindenhol.van egy srác aki nagyon édes és vonzódok hozzá. vele midnennap kell taliznom emrt sztálytárs. sokat vagyunk együtt és mint barátok jóba is vagyunk.de én többet érzek iránta.és a barátommal szeretnék lenni.és szeirntem a srác nem érez irántam semmit.szépnek tart de nem akar többet tőlem . bár nem beszéltünk róla. de igy gondolom. és szeretném ha továbbra is csak a barátomra koncentrálhatnék.(:

segitsetek kérleek.!


2010. márc. 30. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hülye vagy. egyszerű.
2010. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sorry nem ide akartam.
2010. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát legyél többet a barátoddal,találkozz vele mindennap...vagy ha nem lesz jobb a helyzet ezután sem,akkor szakíts vele őszintén.Még fiatal vagy,nem dől össze az ő világa sem.És akkor koncentrálhatsz az osztálytársadra!24L.
2010. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!