Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik a FB-jukat elárasztják boldogságot sugalló mosolygós közös képekkel, a valóságban viszont a kapcsolatuk döglődik?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják, gyakori a képmutatásnak, a vetítésnek ez a formája. Irigylésre méltó álompárként teszik ki magukat a kirakatba, amúgy meg csalják, marják egymást, a kapcsolatuk viharokkal tarkított. Van(nak) a környezetetekben ilyen pár(ok), akiknél érvényesül a FB délibáb-mivolta?

2017. nov. 4. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Elég sokat. Főleg 17-22 éves kor között jellemző.
2017. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Aztán neked miért vannak tini ismerőseid?
2017. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az egyik leundorítóbb eset a volt barátnőm egyik barátnője.


A mai napig teszi ki van téve a kép a pasijával (aki ha jól emlékszem, a vőlegénye is) - így szereti, úgy szereti - közben pedig biztos forrásból tudom, hogy megcsalta (elég durva módon, nem is részletezem...). A lényeg az, hogy már rég elhagyta volna a vőlegényét, viszont annak az ürgének, akivel megcsalta csak egy éjszakára kellett...


Viszont a képmutatás nem ismer határokat: az FB-n egy boldog menyasszony látszatát kelti, közben meg...


Na, ez az, amitől felfordul az embernek a gyomra


[megjegyzés: a volt barátnőm sem volt jobb, mint ő, ezek mind egyformák...]

2017. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

#2

Aztán neked személy szerint mi közöd van ahhoz, hogy kinek milyen ismerősei vannak?

2017. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek...Csak onnan tudtam,hogy az egész képmutatás csak,mert egesz csalad olyan,illetve családtag kiszivárogtatta infót.Ironikus volt látni,a heti 2-3alkalommal posztolt csodálatos boldog álompár jelzőkkel illetett képeket,miközbe információk jöttek arról,hogy egymást fenyegetik,idegösszeroppanással kórházba kerül vmelyik,hetek óta külön élnek stb.Persze lehet mondani,hogy pletykákra sem szabad adni,de akik hozzájuk közel álltak egy részük kitálalt ,kevés részük meg kicsit tartotta nekik a hátuk.Aztán már olyannyira elfajultak a dolgok,hogy már senki sem tagadta.De azért még válás előtt két héttel kitett az egyik egy összebújós képet.Az egyik fél igaz már unta az egészet,de nem akart válni,mert mi lesz az imázzsal amit felépítettek,mit szolnak majd mások???!!!:S
2017. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Van mégegy ismerős akik szintén csak játszák a boldogságot.Ott durvább a helyzet,mert pasi néha meg is veri barátnőjétmert egy alkoholista csavargó amugy is.A csajnak vmi baj van fejével,hogy mindig visszaengedi,sőt néha van olyan hogy mindazok ellenére még ő megy pasi után.Évek óta ez megy náluk,hetente szakítanak.Kapcsolatuk óta már számtalanszor csaj kiteszi ujra meg ujra,hogy kapcsolatban vannak és hogy ők mennyi mindenen túljutottak együtt. De a veréseket persze nem...
2017. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Közöm nem sok, csak kicsit szánalmas a te korodban tinik facebookját lesni. Ha meg leírod ide, ne csodálkozz, hogy megemlítem.
2017. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
24%
Engem nemrég vágott mellbe, hogy a szomszéd leányzót már több alkalommal a lépcsőházunkba pityeregni találtam, mert fasírtba van a párjával. Aztán valami infó kellett fb-ról és nézem az adatlapját, szinte álompárként vannak beállítva. Minden poszt arról szól, hogy milyen édes most főzött neki, ágyba hozta a reggelit, elvitte a karácsonyi vásárba, elvitte egy romantikus étterembe, most kapott tőle egy csokor virágot... szóval adatlap alapján biztos azt mondanám, mennyire boldogok együtt. Csak én a valóságot előbb ismertem.
2017. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Persze, magyaroknak hivjak oket.
2017. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Ismerek, és nem tinik már.40 évesek lesznek hamarosan.17 éve házasok, 3 gyerekük van.
2017. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!