Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ilyen nőknek volt már barátja de sok férfinak akik jobbak egy ilyen nőnél talán még soha nem is volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Ismerkedni kezdtem el. Olyan nőkkel találkoztam ismerkedés során, akiktől menekülök, borzalmas stílus, unintelligencia, mindenen megsértődék, baromi hisztis és még el is van hízva. Mégis volt már barátjuk nem is egy, szerintem átlagos pasival.


Ismerek nagyon jófej, intelligens, nem elhízott, olyan pasikat akikkel tök jól el lehet beszélgetni, csak félénkek, visszahúzódóak és emiatt még talán soha nem is volt kapcsolatuk, de ennek ellenére szerintem sokkal jobb kategóriájú emberek mint egy elhízott hisztis buta pi....


2017. szept. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Pasik kozott is rengeteg az agyhalott illetve akinek csak egy lyuk kell, gondolom ilyen barataik voltak.
2017. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ismerek olyan pasikat, akik unintelligensek, rettenetes a stílusuk, elhízottak, némelyik még fürdeni se szokott, mégis van barátnője, emellett ismerek lányokat, akik szépek, intelligensek, csak visszahúzódóak, és sose volt senkijük.


Van ilyen. Kit érdekel? Miért foglalkozol azzal, hogy más kivel van együtt? :D

2017. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Újabb értelmetlen kérdés? (őszinte leszek, fel sem fogtam, hogy mire vagy pontosan kíváncsi)
2017. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
6%
Meg is válaszoltad a kérdésed lol. Azért nem volt nőjük, mert nem magabiztosak. A nőknek meg magabiztos pasi kell, tetszik vagy nem, evvan :D
2017. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Bizony, a magabiztosságért cserébe egy csomó olyan dolgot elviselnek a gyakorlatban, amit elméletben sohasem tűrnének el. De hát a női logika legendás ugye :)
2017. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindig lesznek ferfiak akik a legrondabb, legrosszabb novel is beerik csak dughassanak. A nok ez miatt valogathatnak, a rondak is.
2017. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Well, hát legalább van női logika. Pl a "férfi logika" kifejezést még életemben nem hallottam. Azér', mer' olyan nincsen :D
2017. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!