Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik sokan társkeresőne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik sokan társkeresőnek ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Nem csak az ebbe a kategóriába írt válaszaimra kapok ismerkedős üzeneteket, hanem akkor is, ha mondjuk a "szépség és divat" kategóriában öltözködési tippeket osztunk meg egymással, mi lányok.

Ezen üzenetek nagy részében a legszomorúbb, hogy teljesen sablonosak, nem is nekem szólnak, hanem "Kedves lány/kedves felhasználó/kedves GYK-s/kedves akárki" kezdettel megkapom ugyanattól a személytől 20 különböző válaszomra ugyanazt az üzenetet bemásolva.

Nemrég az öltözködés kategóriában adtam/kértem tanácsokat szintén nagymellű, vékony lányoknak melltartó ügyben. Erre minden válaszomra/kérdésemre jött egy olyan privát, hogy az illető férfi szívesen ismerkedne szép, telt/duci(!) nagymellű lányokkal.

Mondanom sem kell, sem duci nem vagyok, sem a korom nem szerepelt, 15 és 45 között akárhány éves lehetek.

De szinte bármelyik válaszomra kapok olyan sablon üzenetet, amelyikben az illető ismerkedne. Bárkivel.

A nagyrésze ugye "kedves lány" megszólítással kezdődik, de érkeztek már olyanok is, hogy "amennyiben lány vagy". Na, ennél aztán tényleg nincs lejjebb.


Miért csináljátok? Ennyire mindegy, ki az? Ez az oldal nem társkereső.


2017. nov. 5. 12:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondja, hogy nem lehet az is? :) Ott ismerkednek az emberek, ahol tudnak, akarnak. Az tényleg gáz, ha nulla kreativitással teszik, de ne mártírkodj, pls.!
2017. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Végső elkeseredésükben már próbálnak mindenhonnan nőt szerezni.
2017. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Amiért a FB-ot is sokan annak nézik. Az elmagányosodás hozta létre ezt a mellékfunkciót az alapvetően nem társkeresési céllal megalkotott oldalak esetében.
2017. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%
Lefogadom a kérdező valami ... nem túl szép nő lehet, aki még válogat a pasik között...
2017. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
20%
Én írtam neki privátot. Egyméterű, hogy a kérdés felkérés táncra...
2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a bajom, ha valaki itt szeretne ismerkedni.

Amennyiben mondjuk felismeri a válaszaim, megfogja a gondolkodásom, és felketeltem az érdeklődését, ebből kifolyólag ír egy tartalmas, nekem (és nem bárkinek) szóló privátot, azt nem ítélem el.

De ilyet még egész ittlétem (7 év) alatt nem kaptam. Mondjuk korábban ennyi ismerkedőset sem.

Egyébként van párom, de az se segít, ha ezt beillesztem a válaszba, mert el se olvassák igazából.

2017. nov. 5. 12:31
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Pedig ezen az oldalon tényleg nagyon jól lehet ismerkedni. Lányként írom, mert ezen az oldalon ismertem meg a páromat is, akivel most már több, mint két éve együtt vagyok.

Igen, nem az ismerkedés a fő profilja. Ha nem akarsz ismerkedni, csak ignoráld ezeket a leveleket, akár tilthatod is, aki ír. Nem hiszem, hogy ez annyira borzasztó dolog :)

Másnak viszont, aki túl félénk élőben ismerkedni, de a társkereső pldalak számára nagyon húspiac szerűek ez az oldal tényleg működhet. Ha ennyire irritál, tiltsd le, nem hiszem, hogy ez akkora megrázkódtatás számodra :)

23/N

2017. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Ez önmagában nem lenne baj....


De a jelenség 'amit leírtál a (bárki jöhet)-aki akad' -az elég szánalmas és gusztustslan.

Mi négyen bérelünk egy családi házat és sokszor egy gépről írunk felosztva,vagy külön telefonokról és ide is regisztráltunk -na igen ugyan az a tag írt mindenkinek még a pasi lakótársnak is:)


Tehát sok minden kiderül itt névtelenül és arctalanul is:xD

2017. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Te, tényleg tetü vagy, csak nem épp udvarias. 😏
2017. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a kedvenc próbálkozóim:

1.Felszólít állandóan, hogy "Írj!".

2.Minden üzenetében más az életkora.Egyszer 26 éves, máskor 27, vagy 28..

Nem ítélem el őket, had próbálkozzanak.Ez az oldal is egy lehetőség, még akkor is, ha nem erre van kitalálva.Nálam mondjuk rossz helyen vannak, mert én már bőven nem a korosztályuk vagyok.És nem kifejezetten ismerkedés miatt léptem fel erre az oldalra.

2017. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!