Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezne az a nő akivel valóban komoly kapcsolatban, házasságban, családalapításban gondolkodnátok?

Figyelt kérdés
Volt már több barátnőm de egynél sem éreztem azt,hogy az igazi lenne családalapításra,mert mindnél voltak olyan tulajdonságok amik nem tetszettek(általában belső).
2017. nov. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, nézzük csak:


Belsőre:


- Kvázi nyugodt természet

- Intelligencia, műveltség

- Érett viselkedés, nem kavargatás meg "játszmázás"

- Dogmák elutasítása

- Hasonlóan keres, mint én

- Csak rá jellemző kedves furcsaságok, mint kedvenc virág, kedvenc napszak meg ilyesmik (jó, ezt nem sikerült jól leírnom)

- Hasonló hozzáállás a házimunkához, mint ami nekem van (arany középút, vagyis nem elhanyagoljuk, de nem is patikai tisztaság mindennap)

- Valamilyen szintű emberkerülés, kis vendégségek értékelése

- takarékosság (nem fukarkodás, de pénzügyi tartalékra törekvés, nem "szórjuk el ami van" hozzáállás), de olyan szinteken is, mint pl. esküvő ahol elég egy szerény polgári, kis vendégség egy kisvendéglőben (nem kifőzde), és inkább a nászútra költsünk, az amúgy is jobb.

- Van véleménye szinte minden témában (a "talán" és a "nem tudom, mert még sosem gondolkodtam rajta" is vélemény, egyedül a mástól hallottak papagájszerű felmondása ami zavaró)

- Bizonyos fokú igény a testmozgásra (heti 1-2 alkalom is megteszi, ha nem sumákol, én is járok)

- Humor

- Hasonló lakberendezési stílus, mint nálam, ami az arany középút, giccs mellőzése, ha vannak régről emlékezetes tárgyai az pluszpont

- Intimitás és szex arányos fontossága, lehetőleg érzelmi alapon megélve, és változatosabban (nem csak ugyanaz az 1 mindig)

- Hasonló alvási periódus (8-9 óra, lehetőleg éjjel, redőnnyel)

- Ő is szeressen enni, de nem zabálva

- Nyitottság, elfogadás



Külső (na igen, ez olyan hogy az embernek van valami kedvence a területen, aztán ha úgy alakul úgysem ez lesz a vége), szóval inkább úgy írom, hogy ami iránt plusz vonzalmat érzek, csak ránézésre


- mandulavágású szemek

- jól elkülöníthető, szép nyak

- magasság (165 felett, én 188 vagyok)

- közepes súly (nem súlyos elhízottság, de nem is anorexiás alkat)

- Sötétkék, sötétzöld, sötétvörös, sötétlila, sötétszürke, fekete ruhák preferálása

- szabad szemmel is jól látható mellek

- olyan dolgok nem zavarnak, mint kisebb ráncok, kifejezetten élesnek látszó szemfogak, bizonyos bőrproblémák (ami nem fertőz)


És ami KIZÁRÓ OK


Belső:


- Agresszív viselkedés, tányérokkal dobálózás

- Üvöltés, vita minden semmiségért

- Undorító lakberendezési stílus: pasztelszínek, gipszoroszlán, tetőtéri szoba, nincs redőny, sárga-piros mintás kínai függöny)

- Túl nagy anyagi különbség

- Humortalanság, nyárspolgárság

- Feltűnési viszketegség

- Szexualitásban az érzelmek hiánya, az egészre csak natúr fizikai cselekedetként tekintés, misszionárius agyonerőltetése

- Túlzott kutya vagy macskababusgatás (nekem is van macskám, de normális keretek között)

- Bunkóság, primitívség

- Műveletlenség, "dumb blonde" hatás

- Vélemény teljes hiánya minden téren

- Materializmus

- Vallásosság vagy keményvonalas ateizmus (agnosztikusok viszont előnyben)

- Büdösség

- Felelősség elkerülése, azt rám hárítás

- Tisztaságmánia vagy "ott a csótány, majd elmegy" hozzáállás

- Szappanoperák bambulása, fészbúk szerpének eltúlzása


Külsőre ami kizáró ok:


- Nagymamafrizura

- Súlyos súlyproblémák (bármelyik irányba)

- Ronda, fehér gyapjúfehérnemű

- Másodlagos nemi jelleg totális hiánya

2017. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külső:

-legyen olyan szép, hogy simán kívánjam, szeressek ránézni

-ne fesse rommá magát

-ne legyen elhízott


Belső:

-empatikus, megértő

-legyőzi az aranyásó ösztönöket (anyagi állapot, munkahely, autó, és a többi pénz alapú dolog vizslatása)

-nem játszmázik

-őszinte, egyenes

-kedves

-természetkedvelő

-nem divatliba (sem ruhában, sem motivációs bullshitelőkben, sem kutya/macskában, sem autóban, semmiben, sem zenében), önálló gondolatai vannak

-van esze, el lehet vele beszélgetni komolyabb témákról is

-nem azt szereti/kívánja amit sugallnak neki a tv-ből, egyháztól, motivációs ecsetfejtől, divatlapból

2017. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!