Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan társkereső (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső (vagy hol ismerkedhetnék) olyan fiúkkal/férfiakkal akik kifejezetten a molettebb csajokat kedvelik?

Figyelt kérdés
Idióta válaszolók kíméljenek!
2010. júl. 28. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen konkrétan nincs. De a sima társkeresőkön is biztosan van sok olyan férfi aki a molettebb lányokat bírja...
2010. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Na erre mondjuk én is kíváncsi lennék :S
2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igen van,de a pontos cimre nem emlékszek,ird be a google ott biztos meg lesz,de én a love.hu-n találtam meg a páromat.sok sikert!!! :)
2010. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Idióta válaszolók kíméljenek látom de csak leírom a véleményem.

Nem lehetne, hogy mondjuk járj sportolni és lefogyj? Egyrészt egészségesebb lesz ha kevesebb rajtad a zsír másrészt meg kívánatosabb lesz.

Sok férfi egyébként úgy van vele, hogy mindegy milyen a csaj csak dugni lehessen.

2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

20:49 vok

Kedves 21:13!

Arra még nem gondoltál hogy valaki betegség miatt van elhízva? Akkor hiába minden sport és diéta!

De igen jól láttad, a bunkók kíméljenek :/

2010. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Bnőm mostanság eléggé túlsúlyos, de nem rabolom el a problémáját, tényleg csakis ő uralhatja ezt. Az én dolgom támogatni, amikor egyszer végre az asztalra b.sz, hogy az lenne a kényelmes, "ha nem kéne ezt mindenhova cipelnem!" :)


El kell ismernem, hogy nem annyira pálya ilyen hassal játszani, mint egy kistigrisest cirógatni, de biztos nem én fogom megmondani, hogy ki szép, és ki nem ;)


A kérdésre pedig rém egyszerű a válasz: mindenütt az van :D

2010. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Semmi baj, ez is válasz, és ez nem idióta.

De reagálnék rá.

Sajnos ha minden hónapban hormonokkal tömnek hiába a sport.


Nem étkezem rosszul, nem eszem sokat, minden nap futok és tornázok hetente 3x.

De ameddig a megfelelő gyógyszer meg nem lesz, sokat nem remélhetek. De így is jobban örülök, mert legalább nem szőrösödöm, mert szerintem egy szőrös nőnél (arc, karok, comb, hát, has, mell-re gondolok, nem az általánosan is szőrtelenített helyekre) nincs gusztustalanabb, s azzal mégnehezebb megbírkózni!

Sajnos nekem ezt dobta a gép, de úgy gondolom ettl még jogom van a boldogsághoz.

2010. júl. 28. 21:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze jogod van a boldogsághoz és ettől nem vagy rosszabb ember. Én mondjuk soha nem röhögtem ki azt aki kövér. Én meg sajnos nagyon vékony vagyok de egyszerűen bármennyit eszek nem tudok hízni. Hülye tini p*csák szokták kiröhögni a másikat. Normális ember nem röhög másnak a hibáján.
2010. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Én meg pont egy pesti, molett lányt keresek.. aki normális belsővel bír, humoros és jófej:)


27/F

2010. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem pesti vagyok :P

De amúgy meg Pesten még nem is vészes, de nekünk itt van egy lepukkant disco és ennyi, én meg kocsmázni nem megyek, annál értelmesebb vagyok és annyira azért nem reménytelen, csak már egy jó ideje egyedül vagyok és kezdenek hiányozni dolgok, meg rossz egyedül ébredni és feküdni!

2010. júl. 29. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!