Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme leadni az igényeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme leadni az igényeket?

Figyelt kérdés

Ha kèrdést írok ki a kategóriàba, többnyire megjegyzem, nem ismerkedek, nem kérek ilyen jellegű privàt üzeneteket.

Erre 1-2 mindig beírja, hogy bezzeg majd ha màr a kutyànak se fogok kellni, hogy visszasírom majd ezeket.

Igazàból ezt màr csak azért is kétlem, mert bàr most sem vagyok egy szépség, a szellemi igènyszintem még magas, elvàrom, hogy ugyanolyan intelligens, művelt, olvasott legyen az illető, és èrdekeljèk a vilàg dolgai. Korral ès több élettapasztalattal maximum csak mèg szigorúbban szelektálnék ilyen téren.

Van párom, akinek szintén fontos volt, hogy intelligens, önálló gondolatokkal rendelkező nőt vàlasszon.

Az átlagos szintet meg azért külsőre is hozom. (Na, nem az ittenit, hanem a valódi átlagot).


Szóval, miért hiszik egyesek, hogy korral majd engedèkenyek lesznek a nők?

Volt pàr randim olyan férfivel, akivel nem voltunk egy szellemi szinten. Nem sokat beszèlgettünk előtte, így találkozásig nem derült ki.

Élőben azonban, ha fenn kellett tartania egy komolyabb tèmàról való beszélgetést, belebukott, és visszatért inkàbb a sajàt érdeklődési körére (csajok, pia, bulik).

Nem meglepő, nem lett belőle kapcsolat, hiába volt helyes, hisz tàrsat kerestem, nem dekoratív szobadíszt.


2017. nov. 7. 08:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Most itt az alpàri, utàlatos, vagy éppen csak nem túl intelligens módon megfogalmazott privàtokra gondolok. Tudom, nem mind ilyen.
2017. nov. 7. 08:11
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi ertelme feltenni a kerdest ha a leirasban meg is valaszoltad?
2017. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme lejebb adni. Teljesen egyetértek azzal amit leírtál.
2017. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod kérdező vannak, akik szerint van értelme lejjebb adni, mert akkor tudnak dugni.Jó pár emberkének ennyi az igénye.Én mondjuk nem tudnám úgy élvezni, ha csak beérik velem.
2017. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nincs értelme, csak a sikertelen férfiak hangoztatják magukat is becsapva, hogy majd később ugyanolyan semmiként kelleni fognak.
2017. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Evidens és magától értetődő, amit írsz. Bár nem fogod fel, hogy az ilyenek nem komoly párkapcsolat révén győzködnek, szinte bárkit leakarnak varrni, ez az egojukhoz kell. Nekik igényeik sincsenek, nem gondolkodnak párválasztásról.

Szerintem furcsán hangzik “leadni az igényeket”. Én inkább úgy mondom, hogy nem tetszik nekem az illető, nem az esetem/ízlésem. Az előbbi kifejezés úgy hangzik számomra, mintha valaki “le lenne árazva”, és árúcikként beszélnének az emberekről. Sokan kisebbségi komplexusosak, és rögtön sérelemnek éreznék, ha azt mondanád, hogy azért nem akarsz velük lenni, mert “le adnád az igényeidet”. Bár nem tudom, hogy te ezt érted-e a fogalom alatt, de kb. így hangzik. Attól, hogy valaki nem az eseted, még lehet értékes, nem értem a hierarchizálást.

2017. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ez emberfuggo, talalkoztam mar olyan novel, aki hasonloan gondolkodott mint te, de nagyon keves. 30hoz kozel, nekem az a tapoasztalatom, hogy igencsak lejjebb megy az a lec. Mig egy 21 evesnel sorba allnak, s neki egyik se jo, addig egy 10 evvel idosebb holgynel, ha mar a ferfi 3 osszefuggo mondatot eltud mondani akkor lesz belole randi.

Igen tudom itt a gyakorin ezt mindenki tagadja, ettol meg a valo eletben igy van. Nyilvan nem mindenkinel, de nagyon keves kivetellel talalkozom. Evolucios nyomas, ha korulotetted mindenkinek gyereke van, ferfje stb. Nem akarsz kilogni a sorbol.

2017. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól mondod nem mind ilyen .....:) ahogy a nők sem.

Én pl randin nem beszélek party, csajok, pia és egyebek. Ebből ketto kilőve mert nem csinálom a harmadikat meg nem illik egy no társaságában mondani, első és egyben az utolsó randi volna számára.

Az mindig attól fug , ezen soha nem gondolkoztam mert majd ott eldől, minek előre izgulni. ::))

Nőben is van ilyen azt hiszik régen volt kapcsolatod ...x....és rögtön a karjaiba esel, hat nem. Nekem volt ilyen.

Nem írok privatot, ne aggódj.

2017. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Sokaknak nem jut el még mindig az agyáig, hogy a vonzalom nem jófejség kérdése. Sosem adom le az igényeimet, és sosem akartam leadni. Az élet engem igazol, mindig találtam olyat, aki megfelelt az elvárásaimnak, csak ki kellett várni. A mostani párom is ilyen, és úgy érzem, most vagyok a legboldogabb, így, vele, mert inkább "megdolgozom" azért, amit akarok és olyanná válok én is, mint az ideálom, minthogy leadjam. Attól, hogy valami olyat vársz, amit az átlag nem tud megugrani, mert egyszerűen ritka, nem kell azt hinni, hogy veled van a baj. Biztosan van, aki irreálisan sokat vár, de azért el lehet dönteni kellő önismerettel, hogy mi túlzás és mi jogos magadhoz képest, de ezt nem egy idegen fogja neked megmutatni a morgásával, aki ráadásul érdekelt is abban, hogy feladd, és egy magafajtát válassz. Főleg akkor, ha benned is megvan, amit szeretnél másban. A suttyó kölykök is a tanárt szidják, ha egyes a dolgozat, véletlenül sem jön az elő, hogy valójában bsztak rá tanulni. Ez ilyen, annak fáj, aki nem képes teljesíteni az elvárásokat.:)
2017. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Játszátok itt b*meg, hogy ti milyen exklúzív p*csák vagytok, titeket csak szalvétával lehet megb*szni. Ezzel az "igényes egyedülálló nő" dolog pátoszával van a k*va nagy probléma. Én férfiként át tudom érezni, valójában miről lehet szó, de ezt én annyival fejezném ki, hogy nem szeretem a sekélyes kapcsolatokat. Nem kell itt előadni az egyetemi doktort, téged is kb. bármelyik mélyebb témába 2 kérdéssel össze lehet zavarni. Ennyit bőven elég mondani, mély egy kapcsolat lehet egy kevésbé okos, pláne lehet egy kevésbé művelt emberrel is. Nem is tudom egy randin miért az a lényeg, hogy számot adjon a gazdaság aktuális helyzetéről pld. Ha érdeklődik felőled, kész szeretni téged, és mondjuk kész meghozni az életetek végéig tartó párkapcsolatról a döntést, akkor mi lehet a gond vele? Mert gondolom ez a cél a sorozatmonogám életmód közbe... Én meg b*meg nagycsöcsű kis fiatal hostess csajokat akarok megb*szni, csak mindegyikőtök elhagyja magát, akkora a melle mint az öklöm, és még öregszik is. Ez az értelme kedves kérdező, leadni az igényeinkből! Hogy talán elkezded a fontos dolgokat előtérbe helyezni elsőkörben. Játszhatod az úricsajt, de egy más élethelyzetbe tényleg nem válogathatnál a legkülönfélébb pasik közül, talán az is lenne a jobb, csak az internet, a közlekedés felgyorsulása elhitette veled, hogy neked az a célod, hogy kiválaszd a legjobb testű pasit (akkor persze egy suttyó liba vagy, pedig csak az esztétikumra mész), vagy a legeszesebb, naprakészebb, olvasott palimadarat. De nem ezek a fontos kérdések. Ha monogám párkapcsolatra vágysz, a lényeg, h mindketten meg tudjátok hozni őszintén ezt a dogmát, hogy mi mindent megjavítunk. Ettől lesz egy kapcsolat örökéletű, vagyis halálig tartó, nem attól, hogy a tökéletest keresed, mert egész életre senki se lesz az. Ha meg nem ez a lényeg, akkor add át magad a pillanatnak, és a másik hülyítését elkerülve, tiszta feltételek mellet kezdj azzal kapcsolatot akivel akarsz! Minek elhajtani egy helyes pasit, mert nem lenne belőle kapcsolat, ha láthatóan tetszik? Élvezd ki hogy tetszetek egymásnak, csak előtte mond, h neked ez egy rövidebb dolog lenne, mert nem érzed úgy, hogy hosszú távon is tudnátok tartani a kapcsolatot (ha indoklás kell, meg mond azt, hogy nem érzed benne azt a mélységet, amit te szeretnél és igényelnél.)
2018. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!