Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért hiszik azt, hogy csak akkor valakik, amikor kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Ez szánalmas. Bevették ezt a maszlagot, amit mindenhol nyomatnak az életben, hogy csajozz, pasizz, mert ettől leszel boldog. Szerintem meg nem ettől, de mindegy. Aláírom, hogy adhat pluszt, de sokat ki is vesz az emberből. Vajon mikor változik meg ez a primitív közfelfogás?


Kor és nem is jöjjön!


2017. nov. 9. 11:53
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
45%
mert barmok! 23/f
2017. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

mert így van

nem ért életem soha annyit mint 2 hónapig Anna mellett most sem ér

2017. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Én, nem hiszem, hogy akkor vagyunk "valakik", ha kapcsolatban vagyunk, ezzel egyetértek.


De, vannak akik számára fontosak a kapcsolatok, legyenek azok baráti, családi, vagy szerelmi kapcsolatok.


A jelenlegi kapcsolatom rettentően sok pluszt adott, kiegészítjük egymást és segítjük a másikat. Sosem gondoltam volna, egy egy férfi, így hathat az életemre.


Igazából, akkor érzem magam "valakinek", ha a saját kitűzött céljaimat el tudom érni.


Van, amiket már elértem, van, amiket még nem.


Hogy, ki mitől érzi magát valakinek, mindenki döntse el maga.


Ez, az én véleményem.

2017. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Az a primitív dolog, hogy te bármit meg akarsz változtatni, hogy jobban érezd magad... :D Én nem akarom megváltoztatni, mindenki törődjön csak saját magával. Egyedül magadon kéne változtatnod, nem máson.
2017. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel valaki, hogy kapcsolatban vagy, de biztosan több és más leszel, ha van kapcsolatod, esetleg családod. Én ebben hiszek. Nem utasítom el az egyedüllétet, csak a magányt...az is két nagyon különböző dolog.
2017. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Aki egyedül nem tud "valaki" lenni, az kettesben is senki. Megértem, hogy valakinek fontos a párkapcsolat, de attól még senki nem lesz több vagy kevesebb, hogy van mellette valaki. Engem a hideg rázna, ha folyamatosan el kellene viselnem valakit, és még itthon sem lehetnék egyedül egy kicsit.


27/F

2017. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy árva kiflit is jobbérzés megfelezve megenni kettesben mint egyedül ücsörögni a libamáj felett.
2017. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert jót tesz az önbizalomnak a tudat, hogy kellünk valakinek, esetleg kibírjuk azt is, hogy együtt lakjunk jóban rosszban. Azaz értékesebbnek hiheted magad.
2017. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te amúgy ugyanaz a kretén vagy aki minden nap írogat itt?


Hülyeség a kérdésed is, illetve árad belőle a világfájdalom. Tudod attól, hogy neked nem megy még nem a világ a sza*...


Ókor nem

2017. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A #6-os jól leírta, főleg az első mondatot, vele értek egyet maximálisan.

Bár az elsőnek is igaza van, csak mivel nem szánt időt a minőségibb megfogalmazására, szépen lepontozták :)

Így van, ad sok pluszt a kapcsolat, de sokat el is vesz. Ugyanígy az egyedulállóság is.

Én mondjuk a legtöbb plusz dolgot egyedülállóként kaptam. Párkapcsolatban és egyedül is boldog vagyok és élvezem az életem.

N27

2017. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!