Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban elo emberek! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban elo emberek! Mi ujsag a reggeli rossz szajizzel?

Figyelt kérdés

Bocsi a fura kerdesert, de ezt meg valahogy sose volt alkalmam megkerdezni senkitol es tapasztalatom sincs.

Szovalha reggel felkeltek a parotok mellett, egy puszi vagy csok belefer? Mert ugye senkinek nem kellemes izu reggel a szaja. Vagy nalatok ez nem megszokott, elobb kimentek fogatmosni aztan johet a csok? Annyiszor latni peldaul filmekben, hogy felebrednek a szerelmesek es puszik tomkelegevel halmozzak el egymast rogton es caak erdekelne, hogy ez a valosagban is igy van-e.

Elore is koszi a valaszokat!

18/L


2016. szept. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, mi megkíméljük egymást. Azért az a szag, amitől a dinoszauruszok is kihalnak, az nem alkalmas reggeli puszira. Egyszerűen nem kezdjük csókkal a napot.
2016. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Exem mindig koránkelo volt reggelit is csinalt mire en keltem. O mar fogat is mosott addigra en meg reggeliztem utana fogmosas es utana csok :)
2016. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
39%
Figyelj én másfél éve vagyok a barátnőmmel és már az elejétől is reggel adtunk puszit csókot..stb hiába büdi a szája neki is nekem is nem foglalkozunk vele ennyire egyszerű. :) néha viccből szoktuk egymásnak mondani de ennyi nem kavarunk nagy sz*rt ebből. Fingani is szokott előttem én is előtte,büfögni is ő is én is és abból sem csinálunk nagy ügyet hogy ha neki vagy nekem kakilni kell hogy elosonunk egymástól vagy hazudunk hogy pl" pisilni mentem." nem! megmondjuk egymásnak hogy kakilni mentem és ennyi. Szerintem ez a normális ebben semmi undorító dolog nincs mivel emberek vagyunk. :) 19/F
2016. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi exemmel felkeltünk és adtunk reggeli csókot egymásnak, ha együtt aludtunk és egyikőnket se érdekelte a szájszag
2016. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minket zavart mindig. Reggel soha nem csókolóztunk, csak fogmosás után.
2016. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez miért a homoszexuális témakörben van?


Anno mi vettünk egy üveg Listerine-t, és reggel azzal öblögettünk, mielőtt közel hajoltunk volna egymáshoz :D

2016. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, veletlen tettem homoszexualis temakorbe!😂 Egyebkent koszonom a valaszokat, latom eleg valtozatos, mindenki mashogy szereti. A tovabbi valaszoknak is nagyon orulnek!
2016. szept. 3. 13:34
 8/8 omba ***** válasza:
46%

A filmekből sose indulj ki!

Nem csókolózunk, az nálunk már a szeretkezés első lépcsője, és reggel 6, fel hét körül nem.

Én kelek korábban, fogat is mosok kávézok is, amikor odaviszem a kávéját én érzem a leheletét, nem finom, friss, de tulajdonképpen szeretem. (vagy a helyzetet, vagy őt, de nagyon).

2016. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!