Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek (nők) miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek (nők) miért csak pár évig igénylik a sok szeretetet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet a tűzet és szenvedélyt sok sok évig fenntartani egy kapcsolatban? 40f

2017. aug. 6. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek (férfiak) miért nem maradnak pár év után is romantikusak? Hány ember (férfi) nem fing, böfög a párja előtt és vesz neki virágot, viszi el őt étterembe?

/az általánosítás jegyében/

22/N

2017. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

#1


És hány nő nem változik át szándékosan banyává, sokszor úgy is, hogy a férje igyekszik romantkus lenni? De nem, adott nő kötelezőnek érzi a nagymama-hajat kora harmincasként is akár, ronda vastag fehér alsónemű ami 2 generációval ezelőtti világot idézi + 50 kg.


More általánosítás :D Folytassuk még pls

2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
2.: te is csak a férfiakra általánosítasz akaratlanul is :) leírásod szerint is az a fontos nektek, hogy a külső legyen mindig a toppon, a nő lehetőleg otthon is magassarkúban, tangában tipegjen, ti viszont semmit sem nyújtotok.
2017. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

#3


Mert nektek nyílván nem fontos semmi ilyesmi, de akkor miért a sok-sok megcsalás fiatalabb férfiakkal? Gondolom ez is kimagyarázható... "Mert öööö izé szóval az öööö személyiségük miatt"...

2017. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Én igényeltem volna, azért váltam el, mert a volt férjem bezárkózott önmagába és megszűnt az intimitás. Barátilag még tudtunk beszélgetni, de ennyi volt. A válás nagyon megviselt, hiába én adtam be, mert még mindig szerettem valahol és keservesen gyászoltam az eltékozolt fiatal éveket és hogy nem vigyáztunk jobban egymásra és beszennyeztük a kapcsolat tiszta vizét.


Szóval ne általánosíts, kérlek.

2017. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Én egyáltalán nem igénylem.

Nem tudom miért.

2017. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Biokémiai okai is vannak, az agyban 2-3 évig termelődnek azon vegyületek, melyek a szerelem érzését idézik elő. Miután megszűnik a termelődésük, akkor hirtelen leesik a szintjük, azt eredményezve, hogy elmúlik a lila köd. S mivel az emberek nagy része pusztán emiatt az euforikus szerelem étuls miatt lép egy kapcsolatba bele a másik tényleges megismerését nélkülözvén, mihelyt elmúlik a rózsaszín vattacukros feeling, idegesíteni kezdi őket a másik jelenléte. Nem a szeretetre alapozzák a kapcsolatukat, hanem a szenvedélyre, ami idővel szenvedést hoz magával, a nevében is benne van. 29F
2017. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

#3


Vagy te talán örülnél, ha a barátod/férjed egy idő után átváltana apámék korosztályára jellemző vastag fehér gatyákra, szépséges "elöl sárga, hátul barna" színvilággal? Ujjatlan fehér atléta, kék (rosszabb esetben piros) mackónadrággal? Félkopasz állapotban úgy, hogy hátul egy jó félméteres copfot növeszt, rosszabb esetben előrefésüli?


Ugye hogy nem?

2017. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

4.: a környezetembem egy ilyennel sem találkoztam, olyannal viszont rengeteggel, hogy a férfi megcsalta a nőt. Persze ez nem korrekt statisztikai adat, de úgy gondolom jóval több ilyen eset van. Egyébként a megcsalást egyik nemnél sem tartom elfogadhatónak.

Ha már azt írod, nekünk is fontis a külső, ez igaz, de nézd meg, hány férfi hízott el, eresztett pocakot és ehhez képest hány nő ad magára, jár edzőterembe stb. A férfiak hajlamosabbak minden téren elhagyni magukat.

2017. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az érzelmekkel függ össze. Ha azok megfakulnak fogynak a szeretet megnyilvánulások (ölelés csók érintések stb) és ha ezt nem fogják meg időben akkor kihül a kapcsolat és jön az igénytelenség (ha nem épp az a kiváltó ok) elfogy a romantika fogy a szex végül valaki (vagy mindketten) keres magának máshol boldogságot. Innentől jön a megcsalás és a válás. Kétlem hogy ki lehetne jelenteni hogy ez csak az egyik nemre jellemző vagy csak az egyik nem hibája. Ahány kapcsolat annyi ok van.
2017. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!