Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megígértem barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem barátnőmnek, hogy segítek neki barátot keresni. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: Én lány vagyok, és nem a "mostani pasija". Illetve komoly kapcsolatot szeretne, nem egyéjszakásat.

2017. nov. 10. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na, és te fogod tesztelni a jelölteket? Elmész előrandira is? Miből fogod megállapítani, hogy a barátnődnek megfelelne az illető vagy sem?
2017. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Regisztráljon fel gyikre és egy életre elmegy a kedve az ismerkedéstől. :D
2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Whispered Words=Behind the Mask=A látszat csal?

Bocsi az offért kérdező, csak kíváncsi vagyok.

2017. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez egy halott ötlet. Tapasztalatból mondom. Engem is próbáltak már így össze hozni nem 1 lánnyal és sose volt jó vége :D nekem erőltetett volt az egész.. sokkal jobb amikor megismersz egy random lány aki csak úgy felbukkan az életedben és úgy alakulnak a dolgok..
2017. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A barátnőm tud róla, hogy segíteni szeretnék neki, és nincs ezzel problémája. Nyilván ő menne el a randira, nem én...
2017. nov. 10. 22:29
 16/18 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy kezdj hozzá ahogyan itt is tetted. (Bár eleve csak olyat kéne ígérni amit 100%-osan betudsz majd tartani. :)

Nincs semmi baj azzal, hogy egy kis besegítést kér egy baráttól. Az legalább kiderült, hogy van egy jó barátsága.

2017. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mintha magadnak keresnél, csak nem saját személyiségeddel kombinálod akiket látsz, hanem övével.
2017. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Semmi közöd hozzá.


Exemmel is a kedves ismerős hozott össze, aztán ezzel feljogosítva érezte magát, hogy mindenbe belepofázzon.

Addig csinálta, míg szakítottunk két és fél év után :D


Tudod, ha valaki nem tud ismerkedni, az így járt.

2017. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!