Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megigértem barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megigértem barátnőmnek hogy jövöhét szombaton elmegyek hozzájuk. Vigyek-e ajándékot?

Figyelt kérdés
A lány eléggé anyuci szemefénye tehát féltik őt meg óvják, am 16 éves. Én meg élből utálom az ilyen családi viziteket, meg jóformán ez lesz az első, tartok is tőle rendesen. Valami jótanács tippek/trükkök ??
2014. máj. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél. Csak ne plussmacit. Egy üveg whiskyt, egy koton automatával.
2014. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BigUncleZ ***** válasza:
Jó pont lehet valami kedves akár egyszerű ajándék.(Szerintem)
2014. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy-egy doboz desszertet, az én lányom barátja is ezt hozott az első alkalommal. Nem kell ezt túlspilázni.
2014. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 legly ***** válasza:

én egy csokit vittem a barátnőmnek


Üdvözlettel

Legly

2014. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!