Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovák! Ti milyen ruhában...

Jehovák! Ti milyen ruhában mentek templomba? Barátnőmnek megigértem hogy elmegyek vele megnézni milyen, de nem tudom mit vegyek fel mert amugy más templomba se szoktam járni. Ti hogy öltöztök fel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Indokolatlan a többes szám, csak egy van belőle.

Nem hord ruhát.

Nem jár templomba.

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor Jehova Tanúi* így jó? :P
2012. szept. 23. 11:41
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a férfiak öltönybe nyakkendővel szoktak résztveni az összejövetelen. De ha megfigyelőként szeretnél résztvenni, akkor ölég egy pantaló pl. puloverrel. Lényeg, hogy rendezetten legyél felöltözve. A barátnőd ha megkérded, biztos segít ebben.
2012. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

A lényeg, hogy tiszta rendezett legyen a ruházatod.


Egyszer egy nagyon hosszú hajú fiatalember jött le és rendezett tiszta ruhában volt, és nagy szeretettel fogadtuk.

A fülében még fülbevaló is volt.

Zsömle/lány

2012. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen szektabuliban bőrcuccba és demagóg képet sugárzó öltözetekbe illendő megjelenni!
2012. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Olyan ruhába menj amilyen van. Isten nem a külsődet nézi.
2012. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Már megbocsáss, te Istenházában nem adnád meg a tiszteletet a teremtőnek?

Nem buli van ott, hanem "istentisztelet"


Éppen az ilyen lázító magatartás miatt tartunk itt.

A Kedves Kérdező, legalább annyit megtett, hogy tiszteletben tartja a más gondolkodású embereket.


Zsömle/lány

2012. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Zsömle lány.


Ha egy hajléktalan betér hozzátok, annak azt mondod, hogy ülj el innen? Isten házába így bejönni?

2012. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Azért vedd figyelembe, hogy a válaszadó szándékosan kritikázik.

Nem a hajléktalanokról beszélek, hanem arról, hogy direkt gúnyolódik a fiatal ember.


S sok hajléktalan volt látogatóban nálunk, és boldogan távozott, sőt még támogatást is kapott.

s vannak akik közölük már nem is hajléktalanok.


Zsömle/lány

2012. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Zsömle/lány!


Lehet poénból írta a Fiú válaszoló, de én nem.


Szavaid mögött átlátni, mivel ha nem érdekelne, és nem lennél egy picit az általad világiaknak mondott betérőkkel előítéletes, észre sem vetted volna, a hosszú hajat, fülbevalót stb.

Akik Jézust hallgatták, mindannyian a tanításaiért mentek hozzá, bármilyen koszos ruhás is végig hallgathatta, ha szép ruhákat akartak látni, a királyi palotákba kellet volna menniük, és nem Jézushoz.

2012. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!