Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy 30 éves férfi csak megfelelő anyagi helyzettel tud becsajozni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jönnek az ilyen és ehhez hasonló kérdések ismét! ajjaj >.<
2017. nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz megfelelőn? Azt, h a csajt meghívja egy italra, vagy h elviszi nyaralásra?
2017. nov. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egy betegség. Vagy....állapot, amit vagy a gyakori kérdések.hu hoz létre, vagy pedig magyarország társadalmi helyzete.

Ide már a pap meg az orvos se elég!

BRITT TUDÓSOKAT IDE!! :DD

2017. nov. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
esélytelen vagy a nőknél ha nincs BMW-d....teljesen....teljesen.....
2017. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már a 20 éveseknél is azt látom, hogy egyértelműen a kocsival vagy saját lakhellyel rendelkező srácok sikeresek. Az egész párkeresést az anyagiak döntik el.
2017. nov. 11. 01:29
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

28 éves vagyok, (még) nincs pénzem, de idén megfektettem egy nőt az első randin


Akkor? Van még kérdésed?

2017. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezen a bolygón élsz? :D

Ha komolyan sikerült összehoznod, akkor őszintén gratulálok!

2017. nov. 11. 01:32
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Olyan jókat nevetek.
2017. nov. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Összehozhatod te is simán. Két dolgot ajánlok ehhez:


1. Csajozz sokat, és tanulj a hibáidból (ha sokat ismerkedsz, előbb-utóbb valamelyik csaj úgyis szexelni, járni akar majd veled).


2. Légy magabiztos (ezt úgy érheted el, ha sokat csajozol).


Az anyagiakat pedig ne vedd annyira komolyan. 30 éves vagy, fiatal, még lazán meggazdagodhatsz.


Sok sikert.


(A 6-os voltam)

2017. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Más valakit meghágni ma este, és más párt találni. Egy egyéjszakás alapvetően a külsőségeken múlik, ha tetszik, ha nem. Nem pénz függvénye. Bár tény és való, van az a pénz, amiért az emberek szemet hunynak minden felett (legalábbis néhány) és teszik a dolguk. Ez viszont direkt vagy indirekt módon, de prostitúció.


Tartós kapcsolatra pedig a korodbeli nőknek olyan férfi kell, aki mellett képesek biztonságban érezni magukat, mind érzelmileg, mind egzisztenciálisan. Sőt, a legtöbb nő mögött ekkor már van stabil megélhetés, és nem szívesen kockáztat vagy áll le egy olyan emberrel, aki legalább az ő szintjét nem karcolja. Akár tervez családot alapítani (akkor főleg), akár van neki (akkor is), akár nem (de mondjuk akiket én ismerek, nem pár évben vagy hónapban gondolkodnak, hanem valami élethosszig tartó dologban). Értelemszerű, hogy nem lehet csupasz seggel odaállítani a másik elé, hogy hali, jöttem randizni és szeretni téged.


Huszonévesen még nagyon nagyok a különbségek, hogy ki mit kapott a szülőktől, ki hol tart a tanulmányaiban, mennyire sikerült elindulnia, mit akar kezdeni magával... 30 táján, 35 felé ennek le kell csengenie szerintem, és az embernek ki kell találnia, hogy miből tervezi magát és az esetleges családját ellátni. Akár van képben akkor nő, akár nem. A megfelelő anyagi helyzet gyakorlatilag azt fedi, hogy az illető adóssághalmozás nélkül is el tudja látni magát, és nem csúszik szét, vagy tart attól, hogy utcára kerül. Semmi extra.

2017. nov. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!